Messi’den Dünya Kupası’nı kazanan takıma servet değerinde hediye

2 Mart 2023 Perşembe

Lionel Messi’nin Dünya Kupası kadrosunda yer alan takım arkadaşlarına ve milli takım çalışanlarına altın kaplamalı telefon hediye ettiği belirtildi. Messi’nin toplamda 35 adet telefon aldığı ve 175 bin sterlin ödeme yaptığı kaydedildi.

Katar’ın ev sahipliğindeki 2022 Dünya Kupası’nda Fransa’yı finalde mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Arjantin’de Lionel Messi, takım arkadaşlarına ve milli takım çalışanlarına özel bir hediye verdi.

İngiliz gazetesi The Sun’da yer alan haberde Arjantinli yıldızın toplam değeri 175 bin sterlin olan 35 adet altın kaplamalı cep telefonunu takıma dağıttığı ifade edildi.

Mahkemeden seyirci yasağı kararı! Fenerbahçe taraftarı kazandı

Haberde, ismi açıklanmayan bir kaynak, “Lionel, hayatının en gurur duyduğu anlarından biri için özel bir şey yapmak istedi” ifadeleri kullanıldı.

Telefonun tasarımcılarından Ben Lyons ise açıklamasında şunları söyledi:

“Lionel sadece tüm zamanların en iyisi değil. Aynı zamanda bizim en sadık müşterilerimizden biri. Dünya Kupası finalinden sonra bizimle iletişime geçti. Muhteşem zaferi kutlamak için tüm oyunculara ve personele özel bir hediye aldı. Her zamanki gibi özel tasarım saat istemediğini, isimlerin yazılı olduğu cep telefonlarının hazırlanmasını istediğini söyledi”