Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Merdan Yanardağ, İGDAŞ sponsorluğunu hazmedemeyen yandaşların yüzüne gerçekleri çarptı

merdan yanardağ

İktidardan milyonlarca liralık maddi yardım alan yandaşlar İGDAŞ’ın TELE1 ve KRT’ye sponsor olmasını hazmedemeyerek, “İGDAŞ, İmamoğlu yandaşı kanallara para hattı döşemiş” yorumunu yapmakta utanmadılar. TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ise yandaşların son saldırısına dair bir açıklama yaptı ve “bırakın bu soytarılıkları” dedi.

Uzun süredir yandaş medya tarafından hedef gösterilen ve kapatılmakla tehdit edildiklerini açıklayan muhalif kanallar KRT ve TELE 1’e yeni bir saldırı dalgası başladı.

Merdan Yanardağ açıklayacağım demişti… İşte İmamoğlu’ndan önce İBB’nin yandaşlara akıttığı milyonlar listesi

Yandaş medya, İBB’nin iştiraki İGDAŞ’ın iki kanala verdiği sponsorluk desteğini dillerine doladı. Yandaş Takvim, konuyu “İGDAŞ İmamoğlu yandaşı kanallara para hattı döşemiş” başlığıyla haberleştirdi.

Öte yandan İGDAŞ’ın iki muhalif kanala ayda milyon liraya varan paralar aktardığını iddia edenler de oldu.

Ölüm tehditleri savuran AKP’li Karaosmaoğlu: Mangayı donatacak silahım var!

‘BIRAKIN BU SOYTARILIKLARI’

TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ise yandaşların son saldırısına dair bir açıklama yaptı ve “bırakın bu soytarılıkları” dedi.

“AKP’nin trolleri TELE 1 ve KRT’ye saldırıyor” diyen Yanardağ, İGDAŞ bu iki kanala neden sponsor olduğunu ise “Açıklayayım; İGDAŞ, TELE 1’in Hava Durumu bandına sponsor oldu, doğru Çünkü TELE 1 Türkiye’nin en güvenilir kanallarından biri. Yani iyi bir PR çalışması yaptı. Üç kuruş paraya. Para mı? Neredeyse bedava” sözleriyle anlattı

YANARDAĞ’DAN YANDAŞLARA ÇILGIN TEKLİF

Tecavüz listesi yayınlayan Kadir Gözoğlu, cami dernek başkanı çıktı!

Günde 20 kez giren hava durumu bandına İGDAŞ’ın öyle iddia edildiği gibi milyonlar değil, ayda sadece 12 bin 500 lira ödediğini açıklayan Yanardağ, “Yaa.. Saniye fiyatı neredeyse 5 kuruş bile değil, evet evet 5 kuruş bile değil” ifadelerini kullandı.

Yanardağ sözlerine şöyle devam etti:

“düşük izleyicili havuz medyasına, yandaş kanallara, düşük tirajlı gazetelere kamu bankaları ve iktidar denetimindeki kuruluşlardan aktarılan milyarlarca liralık reklamlarla bu sponsorluğu hemen değişelim. Ne dersiniz? Hadi!”

Daha listenin bir kısmı bu.. AKP döneminde yandaş ve yanaşma medyaya, Ak-trollere haksız ve hukuksuz şekilde aktarılan milyonların sadece bir kısmı.. TELE1’i ve Ekrem İmamoğlu’nu sözüm ona suçlamaya kalkan soytarıların suratına bu listeyi bir eldiven gibi çarpacağız..

İşte liste.. Kalleşçe, korkakça pusu kurmak, arkadan saldırmak, yalan, iftira sizin gibi soytarıların işi.. Var mısınız mertçe düelloya.. Silahları siz seçin.. Bizim elimizde sadece bu liste olacak.