Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşinden boşanıyor! Evden polis eşliğinde çıkacak

14 Kasım 2019 Perşembe

Meltem Miraloğlu 48 yaş büyük eşinden boşanıyor! Evden polis eşliğinde çıkacak

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile evlenmesiyle gündeme bomba gibi düşen Meltem Miraloğlu, sürpriz bir şekilde ayrılma kararı aldı. Meltem Miraloğlu kimdir? Meltem Miraloğlu boşandı mı? Meltem Miraloğlu nereli? Meltem Miraloğlu eşi

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa’nın haberine göre; yakın çevresine ‘çaresiz kaldım’ diyen Miraloğlu, ayrılık kararı aldı ve boşanma işlemlerini başlattı. Ayrıldıktan sonra da Amerika’da yaşamaya devam edecek olan Meltem Miraloğlu, eşiyle yaşadığı evden polis eşliğinde çıkacak.

Meltem Miraloğlu’nun tanınmış bir kişi ile sorun yaşadığı, ondan korktuğu için Türkiye’ye dönmek istemediği de iddialar arasında.

MELTEM MİROĞLU KİMDİR?

Meltem Miroğlu 13 Ocak 1987 yılında Dyarbakır’da doğdu. Oyuncu 2 yaşındayken İstanbul’a taşındı. Çocukluğundan beri oyunculuğa ilgli duyduğunu söyleyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi’nden mezun oldu. İlk olarak “Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi” reklam filminde oynadı. Kılıç Günü, Bir Bulut Olsam dizilerinde rol aldı. Daha sonra Mahsun
Kırmızıgül’ün “Hayat Devam Ediyor” adlı dizisinde küçük gelin “Hayat”ı canlandırarak ün kazandı. Kısa sürede beğeni toplayan Miraloğlu sonrasında “Adını Kalbime Yazdım” adlı dizide “Dicle” karakterin canlandırdı. 2016’da bir dram ve bir korku film le karşımıza çıkan oyuncu daha sonra Aşık Veysel’in hayatının anlatıldığı yapımda yer aldı.

Benzer Haberler