Melek Aslan cinayetinde, Orhan Vatansever’in ses kayıtları ortaya çıktı

27 Ekim 2020 Salı

Melek Aslan’ın azmettiricisi olan Orhan Vatansever ile yaptığı telefon görüşmesinin ses kayıtları ortaya çıktı. Orhan Vatansever’in cinayetten 7 gün önce ‘Melek Aslan beni dolandırdı’ diye polise başvurduğu öğrenildi.

Kardeşi tarafından Diyarbakır’da öldürülen Melek Aslan’ın, azmettiricisi olan Orhan Vatansever ile yaptığı telefon görüşmesinin ses kayıtları ortaya çıktı.

Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı

MELEK ASLAN’I TEHDİT ETMİŞ

Kayıtlarda, Aslan, “Benden ne istiyorsun? ”diye soruyor. Bu soruya Orhan Vatansever ise, “Ben de bilmiyorum gerçekten, suçluluk duygusu ya da başka bir şey…” şeklinde cevap veriyor. Vatansever’in, “Ben polis karakolunu aradığımda, Melek Hanım’ı Sakarya’ya götürdüğümü, ailesini nasıl para karşılığında tehdit ettiğimi, fotoğraf karşılığında tehdit ettiğimi söyledim!” cümlelerini kullandığı ve Melek’i açık bir şekilde tehdit ettiği anlaşıldı.

‘Namusumuza leke getirdi’ diye öldürüldü geriye bunlar kaldı

CİNAYETTEN 7 GÜN ÖNCE BAŞVURUDA BULUNDU

Öteye yandan Orhan Vatansever’in, cinayet işlenmeden 7 gün önce Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuru yaptığı ortaya çıktı. Melek Aslan tarafından dolandırıldığını ve yayına çıkmak istediğini belirten Vatansever’in, talebini Vazgeçme ekibine bildirdiği öğrenildi.

Melek Aslan cinayetinde yeni detay: Eski sevgilisi adres verince kardeşi öldürmeye gitmiş

Benzer Haberler