Mehmet Dinçerler’den Hadise’ye dudak uçuklatan nişan hediyesi

23 Mart 2022 Çarşamba

Mehmet Dinçerler’den Hadise’ye dudak uçuklatan nişan hediyesi

Hadise’ye 3 milyon TL’lik yüzük takarak evlenme teklifi eden Mehmet Dinçerler’den bu kez de 1 milyon 100 bin TL’lik nişan hediyesi pırlanta bilezik taktığı ileri sürüldü.

Uzun süredir aşk yaşayan Mehmet Dinçerler ile Hadise Göktürk’teki evinde evliliğe ilk adımı geçtiğimiz haftalarda atmıştı. Daha önce Dinçerler’in kendisine aldığı yüzüğün fiyatı tartışma konusu olan Hadise, nişan öncesinde tüm çalışanlara gizlilik sözleşmesi imzalattı.

KESENİN AĞZINI AÇTI

Bu sayede nişan merasimindeki tüm detayları gizli tutan Hadise’ye nişanda ne takıldığı merak konusu oldu. Güzel popçuya evlilik teklifinde bulunurken Marisa Perry marka 3 milyon TL’lik bir yüzük takan damat, nişanda da kesenin ağzını açtı.

PIRLANTA BİLEZİK TAKTI

Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre; Mehmet Dinçerler ile ailesi, Hadise’ye bu kez de 75 bin dolar yani yaklaşık 1 milyon 100 bin TL’lik pırlanta bir bilezik taktı. Dinçerler Ailesi’nin bir de pırlanta kolye taktığı güzel popçu, “Milyonluk gelin” dedirtti.

“YÜZÜK ALACAĞINA BORCUNU ÖDESİN”

Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye aldığı yüzük, Dinçerler ailesine ait üç şirketin konkordato davasına damga vurdu. Şirketin ortağı amca Mehmet Dinçerler’in avukatı “40 bin dolarlık yüzük alacağına borcunu ödesin” dedi.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti. Türkiye’de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmuştur.

Benzer Haberler