Mehmet Ali Erbil’den ‘ayrılık’ açıklaması

14 Haziran 2021 Pazartesi

Mehmet Ali Erbil’den ‘ayrılık’ açıklaması

Kendisinden 36 yaş küçük Çilem Nur Demiral ile birlikte olan 64 yaşındaki şovmen Mehmet Ali Erbil, haklarında çıkan ‘ayrılık’ haberleri ile ilgili, “Öyle bir şey yok. Benim aşkım çocuklarım” dedi.

Şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Arnavutköy’de objektiflere yansıdı. Erbil, bir balıkçıda arkadaşları ile buluştu.

“BENİM AŞKIM ÇOCUKLARIM”

Çıkışta basın mensuplarıyla sohbet eden Erbil, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Çilem Nur Demiral ile ayrıldıkları yönündeki haberler hakkında konuştu. Erbil, konuyla ilgili, “Öyle bir şey yok. Benim aşkım çocuklarım” açıklamasını yaptı.

“KENDİSİ ADINA ÜZÜLMÜŞTÜM”

Ünlü şovmen, geçtiğimiz haftalarda şarkıcı Serdar Ortaç hakkında söylediği, “Kumarda şarkı teliflerini kaybetti” sözleri ile ilgili ise, “Sevdiğimiz bir arkadaşım. Kendisi onun adına üzülmüştüm. O yüzden söyledim” ifadelerini kullandı. Ardından Mehmet Ali Erbil, aracına binerek, hızla oradan uzaklaştı.

“DEĞER VERDİĞİM BİR HANIMEFENDİ”

Öte yandan Mehmet Ali Erbil, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda İzmirli iş insanı Funda Aksu ile aşk yaşadığına dair haberlerle anılan Erbil, “Kendisi değer verdiğim bir hanımefendi” yorumunda bulunmuş ve sosyal medya hesaplarındaki profil görsellerine de Aksu’nun fotoğraflarını koymuştu. Aksu ise iddiaları reddetmişti.

“BENİ EN ÇOK ESPRİLİ OLUŞU ETKİLEDİ”

Ancak daha sonra da ünlü şovmenin, 28 yaşında ve reklamcılık mezunu olan Çilem Nur Demiral ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Erbil ile yaşam koçu aracılığıyla tanıştığını belirten Demiral, “Mehmet Ali, ekranda nasılsa günlük yaşantısında da çok komik ve eğlenceli. Beni en çok esprili oluşu etkiledi” demişti.

“EVLİLİK YOK”

Ünlü şovmen, “Kızlar peşimi bırakmıyor demiştiniz. Yeniden evlenmeyi düşünür müsünüz?” sorusuna, “Şu anda öyle bir şey yok. Instagram’dan yürüyorum sadece” cevabını vermişti.

4 KEZ DÜNYAEVİNE GİRDİ

Mehmet Ali Erbil, bugüne kadar 4 kez nikah masasına oturdu.

İlk evliliğini Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yapan Erbil’in birlikteliği 4 yıl sürdü. Mehmet Ali Erbil’in bu ilişkisinden kızı Sezin dünyaya geldi.

Şovmen, ardından kendisi gibi oyuncu olan Nergis Kumbasar ile dünyaevine girdi. Ebil’in bu evliliğinden de Yasmin adlı kızı dünyaya geldi.

Mehmet Ali Erbil, daha sonra 2001-2003 yılları arasında Sedef Altıntaş ile birliktelik yaşadı.

Oyuncu, son evliliğini ise Tuğba Coşkun ile gerçekleştirdi. Erbil’in bu birlikteliğinden de Ali Sadi adında oğlu var.

235 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDI

Mehmet Ali Erbil, üç yıl önce evinin banyosunda düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Mücadele ettiği ‘kaçış sendromu’ hastalığı da nüksedince durumu ağırlaşmış ve aylarca yoğun bakımda kalmıştı.

Ünlü şovmen, hastaneden çıktıktan sonra verdiği röportajda şu açıklamaları yapmıştı:

– Eşlerim, arkadaşlarımın dualarıyla bir tek gün başımdan ayrılmadı.

– Türkiye’nin dört bir yanından insanlar dua etmeye gelmişler.

– Kardeşime ‘Eğer yürüyemeyeceksem fişimi çekin’ dedim.

– İlk uyandığımda Muhsine’yi çağırmışım sonra Sezin hastaneye geldi.

– Arkadaşlarım gelirdi, İbrahim ile (Tatlıses) karşılıklı her geldiğinde ağlaşırdık.

– O vurulduğunda ilk ben gitmiştim hastaneye.

– Kendi doktorum bile kurtulma şansımın %5 olduğunu söylemiş.

– Biraz dinlenmek istiyorum. Sakallı bir film yapacağım, küçük bir rol sadece. O yüzden sakal bıraktım.

– Yoğun bakımdayken aldığım ilaçlar yüzünden kabuslar görüyordum.

– Gördüğüm kötü kabuslar yüzünden yoğun bakımda ellerimi bağladılar. Ben ellerimi çivilediler sanıyordum.

– Zaten duygusal bir yapım vardı hastalık sonrası daha da yoğunlaştım.

– En yakın arkadaşlarım İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Seda Sayan ve Selçuk Yöntem hastane sürecimde hep yanımda oldu.

– Fizik tedavi sürecinde tembel davranıyorum.

– En çok denize, suya, havuza girmeyi özledim. Yüzmeyi çok özledim. Aşkı da özledim tabii… Hastalıktan dolayı konsantre olamıyorum.

– Eski eşlerimin hepsi yanımda, hiç gözleri arkada kalmaz. Benim gözlerim arkada kalmaz… Hiç yanlış yapmadılar. Seviliyormuşum, onu bana hissettirmeleri de çok güzel bir şey o duyguyla daha çok bağlanıyorsun hayata. Benim gibi hareketli bir adam sol elini bile kaldıramıyordu. ‘Allah’ım bana sol elimi bahşet de sol elimi kullanayım’ diye dua ediyordum.

– İki senedir çok büyük zararım var, birikimlerim de gayrimenkuldü ama pandemi nedeniyle onlardan da kira gelmiyor. Yeniden başlayacağız çalışmaya… Ama çok şükür bu zamana kadar hiçbir şeyimi satmadım. Yoksa Serdar gibi olmuştum. Çocuklarımın hepsine birer ev aldım, gelecekleri garanti.

– Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var. Damarlarımdan su kaçıyor. Bir tedavi 40 bin lira 50 bin lira tutuyor. Allah razı olsun devletimizden yardımcı oluyor. Eğer ilaç almazsam ölümcül boyutlara ulaşıyor. İtalya’da bana bu ilacı vermediler pahalı olduğu için… 21 günde bir uygulanıyor. (Habertürk)

Benzer Haberler