Medeni kanunu hedef alan gerici Ali Edizer hukuku hatırladı!

9 Ekim 2020 Cuma

Medeni kanunu hedef alarak erkeklere ikinci eş çağrısında bulunan Ali Edizer, son olarak tabiplik görevinden de açığa alındı. Edizer, eleştirdiği kanuna sığındı ve “Hukuk dairesinde sonuna kadar mücadele edeceğim” ifadesinde bulundu.

Geçen haftalarda yaptığı açıklama ile medeni kanunu hedef alan ve erkeklere ikinci eş çağrısında bulunan Ali Edizer, tepkilerin hedefinde yer aldı. İlk olarak GATA’daki başhekim yardımcılığı görevinden alınan Edizer, daha sonra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın talimatıyla tabiplik görevinden de uzaklaştırıldı.

Başhekim yardımcısından skandal sözler: Boşanmak yerine ikinci eşi alın

Ali Edizer bu kararın ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu ve eleştirdiği hukuk kanunlarına sığınacağını bildirdi.

“EMEKLİ OLAYIM DİYORDUM ŞİMDİ VAZGEÇTİM”

Edizer yaptığı açıklamada, “Susmamı, bir kenara çekilmemi tavsiye eden iyi niyetli kardeşlerime teşekkür ederim. Amma: İki yıldır emekli olayım, diyordum, şimdi vazgeçtim. Hukuk dairesinde sonuna kadar mücadele edeceğim. Her şey sadece Allah’ın (cc) dilemesiyle olur…” ifadelerine yer verdi.

Gerici Ali Edizer tabiplik görevinden de açığa alındı

“AÇIKTA OLMASI GEREKEN HER ŞEYİMİZ AÇIKTAYDI”

Bu açıklamanın ardından yeni bir paylaşım daha yapan Edizer, “‘Açığa alınmak derken?’ Bizim açıkta olması gereken her şeyimiz açıktaydı zaten. Kapalı olması gereken de bizimle mezara gider; yaverliğimizin sırları gibi” dedi.

‘Menzilde kadın olmak’: Artık yemek, soğuk su!

Benzer Haberler