Masumlar Apartmanı’nda Esat, Merve Dizdar’ın paylaşımlarında ortaya çıktı

15 Nisan 2021 Perşembe

Masumlar Apartmanı’nda Esat, Merve Dizdar’ın paylaşımlarında ortaya çıktı

Masumlar Apartmanı‘nda ortadan kaybolan Esat’ın nerede olduğu büyük bir merak konusuydu ve akıllarda soru işaretleri bırakmıştı. Heyecanın dorukta olduğu son bölümde Han’ın kazan dairesine zincirlediği kişi olarak düşünülen Esat, Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’ın sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı dizisinde Han herkesi şoke eden hamleler yapmaya devam ederken, izleyiciler artık bir sonraki bölümde nelerle karşılaşacağını tahmin bile edemiyor. Dizinin hayranları oyuncuları sosyal medya hesaplarından da takip ederek, ünlü isimlerin paylaşımlarından ipuçları arıyor.

KAZAN DAİRESİNDEKİ İSİM ESAT MI?

Dizinin Gülben’i ve müzmin aşkı Esat da izleyicinin sevdiği iki karakter. Esat’ın bir anda ortadan kaybolduğu son bölümden sonra Merve Dizdar’ın aşağıdaki paylaşımları da hem gülümsetti hem de bazı tahminleri beraberinde getirdi!

Gülben’e yaklaşmaması için Han’ın tehdit ettiği Esat, bir anda ortadan kaybolmuştu. Uğur Uzunel’in hayat verdiği Esat ile ilgili son sahneden sonra başka tahminler yapıldı. Han’ın, binanın kazan dairesinde birini zincirlediği görülmüştü

Bu kişinin Esat olma ihtimali var. Merve Dizdar’ın da Masumlar Apartmanı dizisinin ana mekanı olan apartmanın önünde Uğur Uzunel ile verdiği poz “Acaba kazan dairesi sahnesi mi çekiliyor, Uzunel, o yüzden mi binaya gelmiş?” dedirtiyor! Bakalım, iki oyuncunun dizinin setinden verdiği bu pozlarla birlikte gelen tahminler tutacak mı?

MASUMLAR APARTMANI 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci’nin Neriman hakkında öğrendiği bir gerçek, olayların seyrini değiştirir ve Han duruma müdahale eder. Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise hem Neriman’ı hayal kırıklığına uğratmanın hem de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır. Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Ancak her zamanki gibi Safiye’yle karşı karşıya gelir. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han’ın canını sıkar. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki şüphe son derece korkutucudur ancak gerçeğe ulaşmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermez.

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Masumlar Apartmanı dizisi geçtiğimiz haftalarda reyting kırmıştı.

Masumlar Apartmanı’nda Han’ın kazan dairesinde zincirlediği kişi kim?

Benzer Haberler