MasterChef Türkiye tarihinde bir ilk yaşandı

17 Temmuz 2021 Cumartesi

MasterChef Türkiye tarihinde bir ilk yaşandı

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye 2021’de üçlü düellolar sürerken, dün akşam yarışma tarihinde bir ilk yaşandı. Üç yarışmacı için de eleme kararı alındı.

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye’de dün akşam yarışma tarihinde bir ilk yaşandı. MasterChef Türkiye 2021’in 16 Temmuz akşamı yayına gelen bölümde, yarışmanın ikinci üçlü düellosunda Münevver Duygu, Celal ve Batuhan, profiterol yapmak için mücadele verdi.

Yarışmacılar, 45 dakikalık sürede ellerinden geleni yapsa da, şeflerin de kendilerinin de istediği gibi tabakları hazırlayamadılar. Şefler tadım yaptıktan sonra tabakları değerlendirmeye aldı.

Yarışmacılar da yaptıkları tatlıyı beğenmediklerini kendi aralarında konuşarak dile getirildiler. Daha sonra şefler ise kararlarını açıkladılar. Somer Şef yarışmada bir ilk yaşandığını belirterek, şunları söyledi:

“Bir Masterchef klasiğini üçünüz de yapamadınız. 3 sezondur verdiğimiz klasik lezzetlerden bir tanesi. Maalesef elimizde profiterol benzeri bir ürün bile yok. O yüzden biz aramızda bir karar aldık. İlk kez böyle bir karar alıyoruz. Ve üçünüzü birden eliyoruz.”

Benzer Haberler