Maske Kimsin Sen tartışması Masumlar Apartmanı’na sıçradı

5 Ocak 2022 Çarşamba

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Naci rolüyle dikkat çeken Tansel Öngel, Maske Kimsin Sen yarışmasını sunmaya başladı. Tansel Öngel için diziden ayrılıyor iddiaları da gündeme gelmeye başladı.

Masumlar Apartmanı dizisinin Naci’si Tansel Öngel için seyirciyi üzecek bir iddia ortaya atıldı. Takvim’in haberine göre; kulislerde konuşulan iddialara göre Öngel projeden ayrılacak. Yine iddialara göre Öngel, projeye senaryo gereği ölerek veda edecek. Ünlü oyuncu şimdilerde Maske Kimsin Sen yarışmasını da sunuyor.

YARIŞMA GÜNDEMDE

Yarışmada maskelerin çok korkutucu olduğu ve pagan figürleri içerdiği öne sürülürken, programda satanizm propagandası yapıldığı iddia edildi. Sosyal medyada birçok troll hesap tarafından, söz konusu yarışmanın yayından kaldırılması istendi. Yarışma yandaş medya tarafından da hedef alındı.

RTÜK HAREKETE GEÇTİ

Son olarak Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK), FOX TV’de yayınlanan ‘Maske Kimsin Sen?’ isimli program hakkında inceleme başlatacağı duyurulmuştu. RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, bir sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıtta, program hakkında inceleme başlatılacağını söylemişti.

RTÜK inceleme başlatmıştı! ‘Maske Kimsin Sen?’ haftada iki güne çıkarıldı

Benzer Haberler