Markette çocuğu metroda genç kadını taciz eden şüpheli yeniden gözaltında

Yayın tarihi: 3 Mayıs 2024 Cuma 2:32 pm - Güncelleme: 3 Mayıs 2024 Cuma 2:32 pm

Başakşehir’de metroda genç bir kızı taciz ettiği için gözaltına alınan ve serbest bırakılan şüphelinin markette biri çocuk iki kişiyi daha taciz ettiği görüntüler ortaya çıktı. Şüpheli yeniden gözaltına alındı. 

İstanbul Başakşehir ilçesinde 27 Nisan’da sabah saatlerinde işe gitmek için Kayaşehir metrosuna binen Z.B. adlı genç kız karşısına oturan bir kişinin tacizine maruz kaldı. Metroda cinsel organını çıkartan tacizciyi fark eden genç kız Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi oldu.

Polis ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu şüphelinin başka bir metro istasyonunda vatandaşlar tarafından darp edildiği ve durakta inerek peron değiştirip hastaneye gittiği belirlendi. Kimlik bilgileri tespit edilen M.G. (55) isimli kişi başka bir taciz olayı sonrası yakalanarak gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüpheli çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılırken, yeniden taciz suçundan gözaltına alındı.

Bu arada tacizcinin markette 1’i çocuk 2 kişiyi daha taciz ettiği anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. M.G.’nin geçmişte cinsel istismardan 2 suç kaydı bulunduğu tespit edildi. Yeniden gözaltına alınan tacizci hakkında tahkikat işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Metro sapığı yakalandı! 2 ayrı istismar kaydı olduğu ortaya çıktı

Özgür Özel, Erdoğan’a Tayfun Kahraman’ın kızı Vera’nın fotoğraflarını verdi

Özel-Erdoğan görüşmesinde MHP’ye yakın gazeteden dikkat çeken detay

Kaynak: TELE1