Market sahibi hırsızla kapıda karşılaştı!

15 Haziran 2021 Salı

Market sahibi hırsızla kapıda karşılaştı!

İstanbul Sultangazi’de sahibinin dışarda olduğu sırada markete bir hırsız girdi. Kasadan bir miktar para alan şüpheli marketten çıkarken iş yeri sahibiyle karşı karşıya geldi. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay geçen cuma saat 10.00 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Marketin önünden geçen kimliği belirsiz kişi, market sahibinin dışarıda temizlik yaptığını görünce içeri girdi. Kasaya yönelen şüpheli, bir miktar para aldı. Dışarıda olan market sahibi durumu fark edince içeri girdi. Şüpheli, dışarı çıkacağı sırada market sahibiyle karşı karşıya kaldı. Market sahibi şüpheliye, “Kasadan ne aldın?” diye sordu. Kasadan para aldığını ve aldığı parayı kasaya geri koyduğunu söyleyen şüpheli koşarak kaçmaya başladı. Market sahibi ise kaçan şüpheliyi yakalamak için peşinden gitti. Hırsızlık şüphelisini yakalayamayan market sahibi polis merkezine giderek, kaçan kişiden şikayetçi oldu.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Hırsızlık anı ise marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, içeri giren şüphelinin kasadan bir miktar para aldıktan sonra çıkacağı sırada kapıda market sahibi ile karşı karşıya geldiği, market sahibinin şüphelinin kaçmaması için tutmaya çalıştığı, şüphelinin kaçtığı ve market sahibin peşinden gittiği görülüyor.

Benzer Haberler