Manisa’da kadın cinayeti! Eski sevgilisini tabancayla katledip canına kıydı

Yayın tarihi: 19 Ocak 2024 Cuma 9:06 pm - Güncelleme: 19 Ocak 2024 Cuma 9:06 pm

Manisa’da Zübeyir Yıldız tartıştığı eski sevgilisini tabancayla vurarak katletti. Olayın ardından otomobiliyle kaçan Yıldız bir süre sonra aynı tabancayla canına kıydı. Öldürülen genç kadınının babası Necati Akpınar’ın ise 2’si nikahlı eşi 3 kadını öldürdüğü ve cezaevinde olduğu ortaya çıktı.

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde eski sevgilisini tabancayla öldüren saldırgan, aynı tabancayla yaşamına son verdi.

İlçede sağlık memuru olarak görev yapan Melike A. (24), zabıt katibi olan eski erkek arkadaşı Zübeyir Y. ile henüz bilinmeyen nedenle tartıştı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Zübeyir Y, yanındaki tabanca ile Melike A’ya iş yerinin yakınlarında ateş açtıktan sonra olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Melike A. ambulansla sevk edildiği Merkezefendi Devlet Hastanesi’ndeki müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Kaçan Zübeyir Y. ise polislerce Yılmaz Mahallesi yakınlarındaki bir üzüm bağında olayda kullandığı tabancayla canına kıydı.

Zanlının cenazesi olay yerindeki incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

KATLEDİLEN KADININ BABASI 3 KADINI ÖLDÜRMÜŞ

Melike A’nın Saruhanlı’da 38 yılda hayatına giren 3 kadını da öldüren ve 2022’de Mutlu Menekşe’yi öldürdüğü için geçen ay ağırlaştırılmış hapis cezasına çarptırılan Necati A’nın kızı olduğu öğrenildi.

Manisa, Saruhanlı, kadın cinayeti

Kadın cinayeti göz göre göre gelmiş! 32 kez bıçaklanmadan önce 4 kez polisi aramış

Kaynak: TELE1