Logitech Pro X Superlight : Pro oyuncular için geliştirildi

22 Eylül 2021 Çarşamba

Logitech Pro X Superlight : Pro oyuncular için geliştirildi

Logitech Pro X Superlight, her şeyden önce, şaşırtıcı derecede hafif. Yaklaşık 63 gram ağırlıkta olan mouse, Hero 25K gibi güçlü bir sensör sayesinde de gücünü kanıtlayabiliyor. Kolay kavranabilmesi ve sağlam pil ömrü de , oyunlarda sağlam adımlar atabilmeniz için diğer artıları.

Yaklaşık 63 gram ağırlıkta olan ürün, Logitech’in pro kategorideki en hafif mouse ürünü olma unvanına sahip. Gerçekten de onu kavrayıp kullanmaya başladığınızda, ne kadar hafif olduğu konusunda şaşırmanız olası.

Ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Tasarım hatlarına baktığımızda, olabildiğince “saf” ve pürüzsüz göründüğünü söyleyebiliriz, ki taban kısmı da fazlasıyla pürüzsüz olduğu için gecikmesiz, kesintisiz oyun deneyimlerini mümkün kılabiliyor.

Logitech Pro X Superlight, kablosuz bir mouse. Lightspeed bağlantı özelliği var, ki kutuda beraberinde gelen USB alıcısı ile saniyeler içinde bağlantı kurabiliyorsunuz. Firmanın belirttiği “Lightspeed” kavramı, aynı anda düşük gecikme süresi ve yüksek performansı ifade ediyor.

Logitech Pro X Superlight

Cihaz, Logitech’in gelişmiş Hero 25K sensörüyle geliyor. Maksimum olarak 25.600 DPI değerini görebilen mouse, tahmin edebileceğiniz üzere yerleşik belllek desteği de sunuyor.
Mouse’tan en iyi şekilde faydalanabilmek için bilgisayarınıza Logitech’in G HUB programını kurmanızı öneriyoruz. Bu sayede DPI değerinden tuşların özelleştirilmesine, farklı oyunlar için hazırlanabilecek farklı profillere kadar pek çok detayla kolaylıkla ilgilenebilirsiniz.

Oyun performansı nasıl?

Pro X Superlight, özellikle FPS ve TPS türünde oyunlar için ideal bir mouse. İster single player oynuyor olun, isterseniz de multiplayer, kazanmak için elinizde güçlü bir koz olduğunu bilmelisiniz. Hafif ve eli yormayan yapısı sayesinde hızlı hareket edebiliyorsunuz. Mouse’un alt yüzeyi de çok kaygan ve pürüzsüz bir deneyim sunuyor.

Programlanabilir 5 tuşu ve tekerleği sayesinde de silahlar ve ekipmanlarınız arasında hızlıca geçişler yapabilir, takım arkadaşlarınızla zaman kaybetmeden koordineli hareket edebilirsiniz.

Call of Duty’den tutun da Battlefield’da, Doom Eternal’dan tutun da GTA Online’a kadar pek çok oyun için gerçekten başarılı bir ürün. Zaten e spor arenasında da sıklıkla tercih edilen bir ürün olduğunu belirtmeliyiz.

Powerplay desteği de bulunuyor

Ürün, beraberinde gelen USB kablo aracılığıyla şarj edilebiliyor. Cihaz, tam şarj ile 70 saate kadar kullanım ömrü sunuyor, ki bu da özellikle heyecanlı online karşılaşmalarda çoğu kez hiçbir sorun yaşamadan yol almanıza yardımcı olacaktır. Tabii kullanım sıklıklarınız doğrultusunda bu pil ömründe değişikliklerin olabileceğini de hatırlatalım.

İnceleme videosunu izlemek için buraya tıklayınız

Benzer Haberler