LG Q51 dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor

27 Şubat 2020 Perşembe

LG Q51 dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor

Askeri dayanıklılığa sahip giriş seviyesi telefon  LG Q51 özellikle dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. 

LG Q51 dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. LG, akıllı telefon piyasasında ben de varım diyor. Kısa bir süre önce birkaç yeni modelini duyuran LG, şimdi de Q51 ile karşımıza çıktı. Giriş seviyesine hitap eden bu telefon, tıpkı yakın zamanda duyurulan yeni telefon ailesi gibi askeri dayanıklılık sergiliyor.

MIL-STD-810G sertifikası ile gündeme gelen yeni akıllı telefon, üçlü kamera kurulumuna sahip. Ekrana baktığımızda ise , bir hayli geniş bir çerçeve karşımıza çıkıyor. Bu da bu ürünü modern tasarımın çok uzağına itiyor.  Fakat telefonun asıl iddiası tasarımı ve ergonomisi değil.

 LG Q51

6.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan LGQ51, tüketicilere HD+ çözünürlük sunuyor. Ayrıca; MediaTek Helio P22 işlemciden güç alan cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile orta segmente de hitap etmek istiyor. Ne yazık ki depolama alanı günümüzün şartları için fazlasıyla yetersiz. Yine de Q51’in sahip olduğu microSD desteği, tüketicilerin depolama konusunda rahat olmasını sağlayacağını tahmin ediyoruz.

LGQ51 modelinin ekranında yer alan çentik, 13 MP çözünürlük sunan bir ön kamera barındırıyor. Arka bölümde ise ise 13 MP çözünürlük sunan ana kamera, 5 MP çözünürlük sunan ultra geniş açılı kamera ve 2 MP çözünürlüklü derinlik sensoru yer alıyor. DTS:X 7.1 kanal ses teknolojisi, Q51’in ses açısından iyi olacağını gösteriyor.

Huawei Band 4 ile hem spor yapın hem de sağlıklı uyuyun

Benzer Haberler