Leyla ve Mecnun yeni sezon ne zaman yayınlanacak

12 Haziran 2021 Cumartesi

Leyla ve Mecnun yeni sezon ne zaman yayınlanacak

Bir dönemin efsane dizisi Leyla ile Mecnun ekranlara geri dönüyor. Peki Leyla ve Mecnun yeni sezon ne zaman yayınlanacak? İşte bu sorunun yanıtı.

Bir dönem TRT ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi tekrardan izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Bilindiği üzere Exxen platformu Leyla ile Mecnun dizininin yayın haklarını satın almıştı.

Yayın haklarının satın alınmasında sonra orijinal kadronun toparlanması için hayli emek harcandı. Nitekim sonuç olarak Leyla ile Mecnun’un orijinal kadrosu bir araya getirildi.

Seyircilerin asıl merak ettikleri soru ise dizinin ne zaman yayınlanacağıydı. Elbette dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da başka bir soru olarak ön plana çıkıyordu.

Bu sorulardan birisinin yanıtı nihayet kesinleşti.

Leyla ile Mecnun

Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde start aldı. Çekimlerin başlamasıyla birlikte yayın tarihi de az çok netleşmiş oldu. Set ekibinden sızdırıldığı iddia edilen bilgilere göre Leyle ile Mecnun’un yeni yayın tarihi yaz ayları. Burada yaz aylarından temel kasıt ise sizlerin de tahmin edebileceği üzere Temmuz ayı.

İlk etapta her hafta bir bölümün yayınlanması bekleniyor. İlk sezonun kaç bölüm süreceği şimdilik netleşmiş değil. Fakat dizide boy gösteren pek çok oyuncunun farklı projelerde çalıştığı hesaba katılırsa bütün kış sürecek bir dizinin gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

Yine de bekleyip göreceğiz.

Turkey 100 araştırması marka değerlerini ortaya çıkardı

Benzer Haberler