Kültür ve Turizm Bakanı’nın eşi Pervin Ersoy, polise şemsiye tutturup çantasını taşıttı

24 Şubat 2022 Perşembe

Kültür ve Turizm Bakanı’nın eşi Pervin Ersoy, polise şemsiye tutturup çantasını taşıttı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, koruma polisinin kendisine şemsiye tutup, çantasını taşıdığı anları sosyal medyadan paylaştı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un sosyal medya paylaşımıyla büyük bir tepki topladı. Ersoy’a koruma polisi tahsis edildiği ortaya çıkarken, polisin Ersoy’un çantasını taşıyıp, şemsiye tuttuğu görülüyor.

“Her şehri ünlüsüyle geziyoruz” sloganıyla kurulan ve Pervin Ersoy’un başında olduğu “Rotahane” organizasyonu çerçevesinde yapılan Kahramanmaraş gezisi bu görüntülere sahne oldu.

TIKLAYIN | Skandal! Anıtkabir ziyaretinde Türk askerinin Bülent Ersoy’a şemsiye tutmasına tepki yağdı

Skandal! Anıtkabir ziyaretinde Türk askerinin Bülent Ersoy’a şemsiye tutmasına tepki yağdı

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Bakan eşine polis koruması tahsis edildiği görülürken Ersoy, polis memurunun kendisine şemsiye tutup, çantasını taşıdığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Polise taşıtılan çantanın bedeli ise yaklaşık 131 bin lira.

Gelen tepkiler üzerine, Ersoy paylaşımını sildi. Görüntüler Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın sosyal medya hesabından da paylaşıldı.

İşte o görüntüler:

EL ÖPTÜRÜP 100 TL VERMİŞTİ

Pervin Ersoy’un daha önce elini öptürdüğü işçiye 100 dolar verdiği kareyi paylaşması büyük tepki çekmiş, tepkiler sonrası Ersoy kareyi kaldırmıştı.

 

Benzer Haberler