Kübra Ece’nin şüpheli şekilde hayatını kaybetmesine ilişkin ifadeler ortaya çıktı

14 Şubat 2022 Pazartesi

Kübra Ece’nin bir binanın 4’üncü katından düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybetmesine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İfadelere göre, Ece’nin “Benden kurtulun o zaman” diyerek aşağıya atladığı iddia edildi.

Kübra Ece’nin bir binanın 4’üncü katından düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybetmesine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Kübra Ece, eski sevgilisi Mehmet Emre Ş. ortak arkadaşları Hanife’yi sosyal medyadan takip edince evine gitti. Kübra Ece’nin, burada eski sevgilisine “Hanife’yi neden ekledin? Beni rezil ediyorsun, taşıyamıyorum bunu” diyerek tartıştığı belirlendi.

MEHMET EMRE, BİR KADINI KİLİTLEYİP ECE’Yİ İÇERİYE ALMIŞ!

Hürriyet’ten Musa Kesler’in haberine göre, ifade verenler Kübra Ece’nin geçen aralık ayında ayrıldığı üç yıllık sevgilisi Mehmet Emre Ş.’nin Hanife adlı ortak arkadaşlarının Instagram fotoğrafına ‘like (beğeni)’ yaptığını gördüğünü ve o gece birkaç arkadaşıyla birlikte “Neden like yaptın?” diye Mehmet Emre’nin evine gittiğini öne sürdü. Ece’nin eve gitmesi üzerine Mehmet Emre kapıyı evde Luzia Marina C. isimli sevgilisi olduğu için açmak istemedi.  Ardından Brezilyalı sevgilisini odaya kilitleyip Kübra’yı içeri aldı.

“BENDEN KURTULUN O ZAMAN’ DEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

İddialara göre, Kübra Ece, “Hanife’yi neden ekledin? Beni rezil ediyorsun, taşıyamıyorum bunu” diye tepki gösterdi. Bu sırada sesleri duyan Luiza Marina C. odadan çıktı. Mehmet Emre’nin sevgilisi Marina’yı gören Kübra Ece, “Bunun için mi ilişkimizi bitirdin!” dedi. Marina’nın üzerine yürüdü. Kısa bir arbedenin ardından tekrar tartışmaya başladılar. Mehmet Emre, “Yeter artık senden kurtulmak istiyorum” deyince, Kübra Ece de “Benden kurtulun o zaman” diyerek balkona koştu. Bir arkadaşı da ardından gitti ama acı sona engel olamadı.

“BENİ ODAYA KİLİTLEDİLER”

Polis, İstanbul’daki bir firmada çalışan Brezilyalı Luiza Marina’nın da ifadesini aldı. Mehmet Emre ile iki haftadır Sevgili olduklarını söyleyen Luiza Marina, ifadesine o geceyi şöyle anlattı:

“Gece yarısından sonra kapı ısrarla çaldı. Emre yanımdan ayrılarak diğer odaya gitti. Beni de odaya kilitledi. Sonra ben çıkmak istedim. Emre gelerek içerde eski kız arkadaşının olduğunu söyledi. Biz konuşurken oradakilerden biri bana saldırmaya çalıştı. Emre araya girdi. Beni tekrar odaya kapattı. Dışarıda tartışma büyüdü. Çok sesler geldi. Sonra birinin ‘Ambulans, ambulans’ diye bağırdığını duydum. Camdan baktığımda bana saldıran kızın kanlar içinde yattığını gördüm.”

NE OLMUŞTU?

Bizim Köyün Kızları adlı yarışmada ünlenen 30 yaşındaki Kübra Ece’nin İstanbul Avcılar Gümüşpala Mahallesi’ndeki bir apartmanın 4’üncü katından atlayarak yaşamına son verdiği iddia edilmiş, Ece’nin şüpheli ölümünde aynı zamanda cinayet şüphesi üzerinde de durulmuştu.

Polis, olay sırasında evde bulunan eski sevgilisi Mehmet Emre Ş. ile Mikail Ö., Hami A., Mahmut Emir Ş., Ayşe Ç., Muhammed Ali Ş. ve Brezilya doğumlu Luiza Marina C.’yi Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gözaltına almıştı. 7 şüpheli, sorgularının ardından serbest bırakılmıştı.

Kübra Ece’nin düşme görüntüsü ortaya çıktı

Benzer Haberler