Kriz bitti! İbo Show’un merakla beklenen yılbaşı konukları belli oldu

30 Aralık 2021 Perşembe

9 yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show‘un merakla beklenen yılbaşı fragmanı yayınlandı. 31 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak yılbaşı özel bölümünde birbirinden ünlü isimler konuk olacak.

Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show’un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show’un 31 Aralık Cumartesi ekrana gelecek olan 30. yeni bölümünde Ankara coşkusu yaşanacak.

Star’da yayınlanmaya başlayan İbo Show, beşinci bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show, cumartesi günü yayınlanacak. Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan programın bu hafta da birbirinden değerli konuklar yer alacak.

İBO SHOW HANGİ KANALDA? SAAT KAÇTA?

İbo Show Yılbaşı, 31 Aralık Cuma saat 20.00’da Star Tv’de yayınlanacak.

İBO SHOW YILBAŞI KONUKLARI

Eğlencenin eksik olmayacağı yılbaşı özel bölümde, keyifli dakikalar seyirciyi bekliyor. İbo Show yılbaşı konukları arasında yer alan Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Ümit Besen, İrem Derici, Ceylan, Mahmut Tuncer, İdo Tatlıses ve Şafak Sezer unutulmaz bir geceye imza atacak.

BİRBİRİNDEN ÖZEL İTİRAFLAR

İdo Tatlıses ve İrem Derici’nin özel hayatlarına dair yaptıkları itirafların da yer alacağı ve son derece dikkat çekecek olayların yaşandığı İbo Show Yılbaşı, milyonları ekran başına kilitleyecek.

Gerici Akit Çukur dizisi ve İbo Show’u hedef aldı

Benzer Haberler