Kripto parada bir şok daha: GoldexCo.in’de de işlemler durdu

24 Nisan 2021 Cumartesi

Kripto parada bir şok daha: GoldexCo.in’de de işlemler durdu

Türkiye’de kripto para işlemleri yapılan Thodex ve Vebitcoin‘in ardından GoldexCo.in’de de işlemler durdu. Şirketten konuyla ilgili açıklama geldi.

Kripto para piyasasında Thodex ve Vebitcoin şoku yaşanırken, şimdi de GLDX Token için alım satım işlemleri durduruldu. Yatırımcılar paralarını geri alamazken, platforma erişim sağlanamamaya başladı.

Goldexcoin konuyla ilgili internet sitesinde yayınladığı açıklamada, “mükerrer işlemleri ve sistemsel problemleri neden göstererek giderici çalışmaların başlatıldığını ve herhangi bir kaybın söz konusu olmadığını” bildirdi.

Şirketin açıklaması şöyle:

“23.04.2021 Saat 19.20 de açılışını yaptığımız Gldx Token’in alım satımında siz değerli kullanıcılarımızın da şahit olduğu gibi sistemsel problem yaşanmıştır. Gece boyu yapılan incelemeler sonucu bazı hesaplar da mükerrer işlemler tespit edilmiştir. Hem piyasa yapıcı hem de piyasa alıcı tarafında her hangi bir hak kaybına sebep olmamak için 23.04.2021 saat 19.20 den itibaren yapılan tüm işlemler geri çevrilecektir. Bu işlemler sadece Gldx Token için yapılacaktır. Diğer tüm alım satımlar aktiftir.

Kullanıcılarımızın tüm varlıkları soğuk cüzdandadır. Herhangi bir kayıp söz konusu değildir. Dileyen kullanıcılarımızın talep etmeleri doğrultusunda yapmış oldukları yatırım miktarı taraflarına iade edilecektir. Sistemimiz de gerekli iyileştirmeler yapıldıktan sonra Gldx Token’in tekrar alım satıma açılacağını tüm kullanıcılarımıza bildiririz. Bizi takip etmeye devam edin.Goldexco.in Ailesi.”

Thodex soruşturmasıyla ilgili yeni detaylar açıklandı

Benzer Haberler