‘Kötü kayarım bak’ dedi canlı yayın buz kesti! Şok geçiren Hande Fırat’ın imdadına Necdet Saraç yetişti

31 Ocak 2020 Cuma

CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında Gazeteci Necdet Saraç ve bir dönem Bahçeli’nin danışmalığını yapan Metin Özkan arasında gergin anlar yaşandı. Yaşanan tartışmanın ardından sosyal medyanın gündeminde de yer buldu. Sosyal medya da ise;  “Sümeyye Erdoğan’ın nikahlandığı gün 8 asker yaşamını yitirmesi,  54 kişinin öldüğü Antep katliamı haftası davullu, zurnalı Yavuz Sultan Selim Köprüsü açılışı, Reyhanlı’da 53 insanın yaşamını yitirmesi ve dönemin Akp’ li vekili Burhan Kuzu oğluna yaptığı düğün”  paylaşımları yapıldı.

CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında Gazeteci Necdet Saraç ve bir dönem Bahçeli’nin danışmalığını yapan Metin Özkan arasında gergin anlar yaşandı. Özkan’ın ‘Kötü kayarım bak’  sözleri sonrası şoke olan Hande Fırat dakilar sonra “Bağırmayın Allah aşkına ya! Sağlıklı insanı buradan deli çıkarırsınız. İlk kez hani konuklar terk ediyorlar ya bir bakacaksınız moderatör kalkıp çıkmış.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Eski MHP’li yeni dönem AKP’li Metin Özkan’ın deprem vergilerinin nerelere harcandığı konusundaki açıklaması sırasında Ekrem İmamoğlu hakkında ” Necdet Bey sen o konuyu oraya getirirsen ben kayağa getiririm. Kötü kayarım bak. O kayak işlerini en iyi bilen benim. ” sözleri sonrasında Gazeteci Necdet Saraç ile gergin anlar yaşadı. Moderatör Hande Fırat’ın şoke olduğu anlarda Necdet Saraç Metin Özkan’ı sert şekilde uyararak canlı yayında olduğunu hatırlattı ardından da  Özkan’a  “Saygısızın önde gidenisin bak. Biz meydan okuyana meydan okumasını biliriz.” şeklinde yanıt verdi.

Yaşanan tartışmanın ardından sosyal medyanın gündeminde de yer buldu.

Şehit haberi geldiğinde Sümeyye Erdoğan düğün yapmıştı!

Gazeteci Erk Acer konuya ilişkin olarak sosyal medya’da  “Sümeyye Erdoğan’ın nikahlandığı gün 8 asker yaşamını yitirmiş, 54 kişinin öldüğü Antep katliamı haftası davullu, zurnalı Yavuz Sultan Selim Köprüsü açılmıştı” paylaşımında bulundu.

Acaer’in paylaşımına Nasuh Bektaş ise “Reyhanlı’da 53 insanımızı kaybettik.  Akp’nin vekili Burhan Kuzu oğluna düğün yaptı ve Reyhanlı’daki can pazarı için yaşanan olay biraz tadımızı kaçırdı diye twitterdan paylaştı. Soma’da 301 İnsanımız öldü. AKP vekili kızına düğün yaptı. AKP bakanı mutluluğunu twitterda paylaştı” cevabını verdi.

 

Canlı yayında ortalık fena karıştı! Sözü tükenen yandaş Özışık ‘Biz buraya ayar yemeye geldik’ sözleriyle stüdyoyu terk etti…

 

İşte ikili arasında geçen o konuşma:

Necdet Saraç: Cumhurbaşkanı en yetkili isim değil mi? Niye İmamoğlu’na hala randevu vermedi? Bu yumruğu sıkma değil mi?

Metin Özkan: Diyor ki kayağı bırak gel.

Saraç: Bu iki hafta önceki iş

Özkan: Necdet Bey sen o konuyu oraya getirirsen ben kayağa getiririm. Kötü kayarım bak. O kayak işlerini en iyi bilen benim.

Saraç: Önce bak terbiyeni takın. Terbiyeni takın.

Özkan: Bir saniye otur sakin sakin dinle. Edebini takın. Ben ne söylediğimi iyi bilen insanım. Bu konularda nereye kaydırmak istiyorsanız en iyi oraya kaydırırım. Bu konuları kaydırmayın

Saraç: Terbiyesizliğe gerek yok ciddi manada söylüyorum terbiyesizlik bu.

Özkan: Terbiyesiz sensin! Edepsizlik etme saygısız!

Saraç: Saygısızın önde gidenisin bak. Biz meydan okuyana meydan okumasını biliriz.

Özkan: Sen neden alındın? Sen neden alındın arkadaş? Yaptığınız en güzel şey nedir biliyor musun? İşin içinden çıkamayınca çamur yapıyorsunuz.

Saraç: Bizim söylediklerim dün de elekli bugün de elekli. Sizlerin bu tehditlerinizin hiçbir karşılığı yok.

Özkan: Adamın alnını ortasına çakarım lafı. Edebinle oturacaksın. Vereceğim rakamlardan korkuyorsan eyvallah.

Saraç: Televizyon ekranlarında kabadayılık yapma

Özkan: Ben her yerde kabadayılık yaparım. Bildiğim doğrunun arkasında bende kaypaklık olmaz.

Hande Fırat: Arkadaşlar gerçekten inanamıyorum size. Bağırmayın Allah aşkına ya! Sağlıklı insanı buradan deli çıkarırsınız. İlk kez hani konuklar terk ediyorlar ya bir bakacaksınız moderatör kalkıp çıkmış. Bizi çoluk çocuk hanım efendiler beyefendiler izliyor. Rica ediyorum kötü sözler için sizler adına ben özür diliyorum. 

Arşivler unutmuyor!

“Sümeyye Erdoğan’ın nikahlandığı gün 8 asker yaşamını yitirmiş, 54 kişinin öldüğü Antep katliamı haftası davullu, zurnalı Yavuz Sultan Selim Köprüsü açılmıştı” paylaşımında bulundu. Reyhanlı’da 53 insanımızı kaybettik.  Akp’nin vekili Burhan Kuzu oğluna düğün yaptı ve Reyhanlı’daki can pazarı için yaşanan olay biraz tadımızı kaçırdı diye twitterdan paylaştı. Soma’da 301 İnsanımız öldü. AKP vekili kızına düğün yaptı. AKP bakanı mutluluğunu twitterda paylaştı…

 

Benzer Haberler