Koronavirüsü yenen Mısra Öz: Sorulacak hesabım var

28 Nisan 2021 Çarşamba

Tedavi gördüğü hastaneden Gün Ortası programına konuk olan Mısra Öz, “Sorulacak hesabım var, verilecek hesaplar var. Onları yarım bırakmadan gitmeye karar vermedim, geri döndüm.” dedi.

Çorlu Tren Katliamı’nda hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz,  Begümhan Aydoğan’ın sunduğu Gün Ortası programına konuk oldu. Yeni tip koronavirüse yakalanan ve 1 hafta boyunca yoğun bakımda kalan Öz, tedavi gördüğü hastaneden katıldığı yayında “Sorulacak hesabım var, verilecek hesaplar var. Onları yarım bırakmadan gitmeye karar vermedim, geri döndüm.” dedi.

Öz, yoğun bakımdayken sosyal medyada Çorlu Tren Katliamı için yapılan adalet çağrılarına ilişkin olarak ise “Bu müthiş bir beraberlik ve birlik. Bu olduğu müddetçe inanın bana üstesinden gelemeyeceğimiz bir durum olamaz bu ülkede” dedi.

Sağlık durumuna ilişkin de konuşan Öz, “Şu anda Covid vücudumda yok ama 7 gün entübe kaldım; solunumla ilgili sıkıntılar devam ediyor.” dedi. Tedavisinin devam ettiğini belirten Öz, “Hızlıca toparlıyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler