Koronavirüse yakalandı, mesanesinde kitle çıktı, kaldığı yerde yangın çıktı

Yayın tarihi: 2 Nisan 2021 Cuma 5:24 pm - Güncelleme: 2 Nisan 2021 Cuma 5:24 pm

Ünlü şarkıcı Ege’nin son dönemde başı dertten kurtulmuyor. 5 ay önce koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı, mesanesinde bir kitle tespit edilince apar topar ameliyat oldu. Bugün ise kaldığı otelde yangın çıktı.

Ünlü şarkıcı Ege’nin son dönemde başı dertten kurtulmuyor. 5 ay önce koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı, mesanesinde bir kitle tespit edilince apar topar ameliyat oldu.

Ünlü şarkıcı bugün de kaldığı otelde yangın çıkınca” Bela beni kovalıyor, ben kaçıyorum” dedi. “Yaz Aşkım, Delice Bir Sevda, Hurma Gözlüm, Sevildiğini Bil Yeter” gibi unutulmaz şarkılara imza atan Ege, son aylarda büyük bir şanssızlık yaşıyor. Genel bir kontrol için ultrason çektirdim. Mesanemde büyümeye yatkın bir kitle tespit edildi. Doktorlarım hemen kitlenin alınması gerektiğini söylediler. Dün bir operasyon geçirdim. Şimdi büyük bir umutla patoloji sonucunu bekliyorum. Erken teşhisin ne karar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

Son dönemde sıkıntı günler yaşadığı belirten ünlü şarkıcı “Koronavirüse yakalandım. Şimdi de bu sorun çıktı. Sabah da Antaya’da kaldığım otelde küçük bir yangın çıktı. Bela beni kovalıyor ben kaçıyorum. Bu yaşadıklarım hayatın ne kadar güzel olduğunu anlamak için bir fırsat oldu. Artık yeni bir sayfa açıyorum hayatımda” dedi.