Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Teknoloji

Koronavirüs Challenge başlattı ve bakın ne yaptı

Sosyal medya kullanıcıları yine akıllara durgunluk veren olaylara imza atmaya devam ediyor. Ava Louise isimli TikTok kullanıcısı Koronavirüs Challenge başlatarak, uçağın tuvaletini yaladı.

Koronavirüs Challenge başlattı ve tuvaleti yaladı. Bu videoyu Twitter hesabından da paylaşan Ava Louise; “Lütfen bunu Retweet yapın. Bu sayede insanlar uçaklarda nasıl hijyenik olunacağı görebilir.” ifadelerini kullandı. Tuvaleti yalamadan 40 dakika önce çamaşır suyu ile dezenfekte ettiğini belirten Ava Louise’e katılanlar ve meydan okumayı kabul edenler de oldu.

Coronavirus Challenge

Ava Louise’in bu video sayesinde çok kısa bir süre içerisinde 4.000 dolar kazandığı belirtiliyor. Böylesine tehlikeli bir meydan okuma daha önce görülmedi. Eğer Facebook, TikTok ve Twitter gibi isimler koronavirüs ile gerçekten mücadele etmek istiyorlarsa bu tip videolara engel olmaları gerekiyor.

Akıl tutulması yaşadığımız videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Siz siz olun böyle mantıksız ve tehlikeli ve saçma sapan işler yapan şarlatanlara uymayın ve tedbirinizi alın.

Asus ZenBook Duo (UX481FL) inceleme. İki ekran bir arada!