Konseri iptal olan Adele ağlayarak özür diledi

21 Ocak 2022 Cuma

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, ekibindeki birçpk kişinin koronavirüse yakalanması sebebi ile turunu ertelemek zorunda kaldı. Adele hayranlarına turunun iptal edildiğini duyurmak için paylaştığı videoda gözyaşlarını tutamadı.

Adele, sosyal medya üzerinden yayınladığı duyuruda Cuma günü Las Vegas’taki Caesar’s Palace’ta başlaması planlanan turunun tarihlerini yeniden düzenlemek zorunda kaldığını duyurdu. Turunu iptal ettiğini söyleyen Adele sebep olarak ekibindeki birçok kişinin koronavirüse yakalandığını söylerken hayranlarından da özür dileyerek gözyaşlarını tutamadı.

Las Vegas’taki konseri için henüz hazır olmadıklarını belirten Adele, “Çok üzgünüm ancak şov henüz hazır değil. Her şeyi zamanında hazırlayabilmek ve sizin için her şeyin yeterince güzel olabilmesi için elimizden geleni yaptık ancak koronavirüs ve teslimat gecikmeleri nedeniyle tamamen mahvolmuş durumdayız” dedi.

AĞLAYARAK ÖZÜR DİLEDİ

İngiliz şarkıcı gözyaşlarıyla yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

“Ekibimin yarısı koronavirüse yakalandı, halen hastalar. Bu yüzden şovu tamamlamak ve sahip olduğumu size verebilmek imkansız hale geldi. İçim sızlıyor. Son dakikada bunu açıkladığım için üzgünüm. Bunu çözebilmek için 30 saattir ayaktayız ve malesef zamanımız tükendi. Çok üzgünüm ve çok utanıyorum. Yine konser nedeniyle seyahat eden herkes için çok üzgünüm, gerçekten çok üzgünüm. Bunun üzerinde çalışıyor ve tarihleri yeniden belirlemeye çalışıyoruz. Gösteriyi bitirip sizin için olması gereken yere getireceğim. Tüm tarihler yeniden düzenlenecek ve yakında daha fazla bilgi paylaşacağız.”

31 yaşındaki sanatçının Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma hayranlarından çok sayıda yorum geldi. Yorumlarda hayranları, Adele’e dürüstlüğü sebebiyle teşekkür ederek, destek mesajları verdi.

Yorumlarda, “Adele, ağlama! Hazır olduğunda biz orada olacağız. Sen kendin ve hayranların için en iyisinin ne olduğunu biliyorsun”, “Hayat böyle bir şey. Zor zamanlar da elbette olacak. Üzülme”, “Hassasiyetin ve dürüstlüğüne hayranım. İyi ol, sağlıklı kal, ve ihtiyacın olan zamanı kendine ayır” gibi ifadelere yer verildi.

Bukele’den videolu paylaşım: Türkçe dersinde sözlüye kalkınca ben!

Benzer Haberler