Koeman göz açtırmıyor

Yayın tarihi: 22 Kasım 2018 Perşembe 8:13 am - Güncelleme: 22 Kasım 2018 Perşembe 8:13 am

Erwin Koeman, sadece 9 oyuncuyla idman yaptı. Hollandalı, buna rağmen disiplini elden bırakmadı, öğrencilerine adeta göz açtırmadı

Milli takımlara en çok futbolcu gönderen takımlardan biri Fenerbahçe oldu. 14 millinin yanı sıra Alper Potuk ve Şener Özbayraklı’nın da sakatlanması nedeniyle Sarı-Lacivertliler iki haftadır az sayıda oyuncuyla çalışmalarını sürdürüyor. Kanarya’nın dünkü idmanında sadece 9 futbolcu çıktı. Bunlaran ikisi de cezalı olan Roberto Soldado ve Jailson’du. Ancak bu bile Erwin Koeman’ı durdurmadı. Hollandalı teknik adam, zorlu Trabzonspor maçı öncesi öğrencilerine göz açtırmadı. Koeman, antrenman boyunca sık sık futbolcularına uyarılarda bulundu.

VALBUENA’YA ÖZEL İDMAN

Mathieu Valbuena ve Michael Frey, 57 yaşındaki teknik adamın adeta prensi oldu. Milli arada bu ikiliyle daha fazla çalışma imkanı bulan Koeman, dünkü çalışmada da Valbuena ve Frey’le özel olarak ilgilendi. Başarılı çalıştırıcı, her iki öğrencisiyle de antrenman sırasında bir süre konuşarak, Trabzonspor maçında kendilerinden neler beklediğini anlattı.

MİLLİ OYUNCULAR SALONDA ÇALIŞTI

Fenerbahçe’de milli futbolcular takıma dönmeye başladı. Hasan Ali Kaldırım, 1 günlük iznin ardından Samandıra’ya geldi. Cezayir Milli Takımı’nden dönen Yassine Benzia ve İslam Slimani ile 1 yıl sonra Gana Milli Takımı’nın formasını giyen Andre Ayew, dün Hasan Ali’yle birlikte salonda bir çalışma gerçeleştirdi. 4 futbolcuyla birlikte Skrtel ve Neustadter, bugünden itibaren takımla birlikte saha çalışmalarında boy göstermeye başlayacak.

FANATİK