Hastanede arbede! Profesör hasta yakınına neden saldırdı?

Yayın tarihi: 1 Mart 2021 Pazartesi 9:26 am - Güncelleme: 1 Mart 2021 Pazartesi 9:56 am

İzmir’de Dr. Hasan Yüksel ve kliniğine gelen vatandaş arasında tartışma çıktı. Her iki  taraf da birbirilerini suçlarken yaşananlar sosyal medyada gündeme gelmesi sonrasında Dr. Hasan Yüksel açıklama yaptı.

Dr. Hasan Yüksel’in kliniğe giden vatandaş, yaşadığı tartışmayı kameraya alıp YouTube’da “Prof. Dr. Hasan Yüksel Kliniğinde Rezillik” başlığıyla yayınladı. Vatandaş video altına ” Merhaba, bugün Prof. Dr. adlı çocuk alerji doktorunun İzmir / Bornova ilçesindeki özel kliniğine, 3 ay boyunca devam ettiğimiz tedavi sürecinin bir yenisi gerçekleştirmek için gittik. 3 ay boyunca uygulanan yöntemlerin işe yaramadığını, farklı tedavi yollarının bulunması gerektiğini söylediğimizde bağırarak küfür etti. O anları videoya almak istediğimizde yaralamaya teşebbüs edip darp etti, boğazımı sıktı. Aynı zamanda Celal Bayar Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan bu doktorun bize yaptıklarını yayınlamanızı rica ediyoruz. Zira bugün itibariyle kendisi hakkında hukuki yollarla hakkımızı aramaya başladık. Böyle doktorlar istemiyoruz!!!” açıklaması yaptı.

HASAN YÜKSEL’DEN AÇIKLAMA

Yaşanan olayın Ekşi Sözlük’te gündem olmasından sonra Dr. Hasan Yüksel bir açıklama yaptı. Yüksel açıklamasında arbede yaşadığı kişinin kendisine küfür ettiğini ve psikolojik anormalliği olduğunu iddia etti.

İşte o açıklama: