Müge Anlı’dan üvey oğluyla kaçan anneye: Bu istismara girmiyor mu?

Yayın tarihi: 23 Nisan 2024 Salı 1:24 pm - Güncelleme: 23 Nisan 2024 Salı 4:43 pm

Müge Anlı‘da yaşanan Türkiye’nin gündemine oturan olayda kızını alıp 19 yaşındaki üvey oğlu ile kaçan kadın eşiyle yüzleşmek için canlı yayına katıldı. Müge Anlı’nın “Sizin yaptığınız çocuk istismarına giriyor farkında mısınız?” sözleri üzerine annenin savunması tepki çekti. Aile Bakanlığı da programı ihbar alarak 9 yaşındaki kız çocuğunu koruma altına aldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Türkiye’nin gündemine oturan bir olay yaşandı. Olayda, 19 yaşındaki Mustafa Yetkin ve üvey annesi Tuğçe Akpençe’nin yasak aşk yaşadığı ve 8 yaşındaki Melodi’yi de alarak kayıplara karıştığı ortaya çıktı. Baba Umut Yetkin, Müge Anlı’ya başvurarak ilk evliliğinden olan oğlu Mustafa ile ikinci eşi Tuğçe’nin yasak aşk yaşadığını ve kızları Melodi’yi de alıp kaçtıklarını öne sürdü. Yetkin’in gözyaşları içinde anlattığı hikayesi, Türkiye’nin gündemine oturdu. Üvey oğlu ile kaçan Tuğçe bugün, eşiyle canlı yayında yüzleşti.

“BEN 9 AY İKİ ŞEYTANLA YAŞAMIŞIM”

Müge Anlı’nın “Umut’u jandarma bir suçtan götürdüğünde sen niye üzüldün? Sen aynı evde iki tane adamla zorlanmadın mı?” sorusu üzerine konuşan Tuğçe Hanım, “Ben Umut’un başına bir iş getirmek isteseydim onu zaten şikayet ederdim. Bizim böyle bir amacımız yok. Ben kocamın ne yapacağını kestiremiyorum. Ben kızımı kaçırmadım, onu istediğiniz pedagogla görüştürebilirsiniz. 2 yıldır eve parayı getiren kişi Umut değil Mustafa. 2 yıldır evi Mustafa geçindiriyor” dedi.

Canlı yayında çılgına dönen Umut Bey ise “Allah senin belanı versin. Ben 9 ay boyunca iki tane şeytanla beraber yaşamışım. Sende biraz ar, namus, şeref olsa, o ar damarın patlamamış olsa buraya çıkıp bana iftira atmazsın. Kendini de savunamazsın. Size yaptıklarım haram zıkkım olsun” ifadelerini kullandı.

Kayınvalide Nagihan ise “Sen bu çocuğu küçükken banyoya sokup yıkamadın mı? O sana ‘ablam’ diyordu” diyerek ateş püskürdü.

Müge Anlı’nın “Sizin yaptığınız aslında çocuk istismarına giriyor. Elinizi öptürdüğünüz küçücük bir çocuğa nasıl ‘Kocam’ deyip kaçarsınız?” sözlerine ise Tuğçe’nin “Ben orada 18 yaşındayım. Bunlarla birlikte büyüdüm. Ben kimsenin çocuğuna bakmadım ki” savunması tepki çekti.

“KİŞİLİKSİZ, ERKEK DİYE DOLAŞAN İNSAN”

Oğlunu canlı yayında görünce çılgına dönerek beddualar savuran Umut Bey “İkinizde eninde sonunda bir yerde patlayacaksınız. Bu kişiliksiz, erkek diye dolaşan var ay o sokaklarda ölecek. Kimsesiz çünkü… Sen anneni, babanı arayabilirsin ama onun kimsesi yok. Bizim ailemizde böyle karaktersizliğe yer yok. Hırsıma hakim olamıyorum” diyerek öfke kustu.

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti! Müge Anlı o çağrıyı yanıtsız bırakmadı

“OĞLUMU AFFETMEM”

Umut Bey, Müge Anlı’nın “Oğlun af dilese affeder misin?” sorusuna “Oğlumu affedemem. Birbirleriyle ilk temasta bana gelip ‘Baba senin karın bana bunu yapıyor’ deseydi ben onun alnından öperdim. Bu adam çöp tenekesinden kedi fırlasa seni bırakır kaçar” dedi.

“BABAMA BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM AMA TUĞÇE’Yİ SEVİYORUM”

Babasına ihanet eden Mustafa ise “Ben kendi ayaklarımın üzerinde duran biriyim. Tuğçe, kızıyla devlet korumasına gitmek isterse saygı duyarım. Böyle bir şeyi babama yaptığım için pişmanım, üzgünüm. Tuğçe’yi seviyorum, birlikte olmak için başka çaremiz yoktu. Fikrim değişmedi” diyerek ağızları açık bıraktı.

MÜGE ANLI’NIN TEPKİSİ GÜNDEM OLDU

Müge Anlı’nın “Fikriniz hala aynı mı?” sorusuna ”Hangi konuda?” diyerek cevap veren Tuğçe’ye tepkisi gündem oldu. Müge Anı’nın “Rusya-Ukrayna Savaşı” cevabı izleyenleri güldürdü.

 

DEVLET KORUMASINA ALINDI

Yayını ihbar kabul eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tuğçe ve Umut’un evliliğinden dünyaya gelerek kaçan anne ile abisinin yanında kalan 8 yaşındaki Melodi isimli çocuğu koruma altına aldı.

29 yaşındaki kadın 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı: Sen çocuğu aramızda yatırıyordun

müge anlı

Kaynak: HABER MERKEZİ