Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor?

11 Haziran 2021 Cuma

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile 5 yıldır evli olan Başak Dizer’in hamile olduğuna ilişkin iddialar sosyal medyada hızla yayıldı.

Beş yıl önce stilist Başak Dizer ile dünya evine giren Kıvanç Tatltıtuğ’un baba olacağı iddia edildi. Ancak çıkan haberlerin doğru olmadığı belirtildi.

“KIVANÇ’A ÇOK GÜLÜYORUM”

Aşklarını her zaman gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten Başak Dizer, “Kıvanç’a çok gülüyorum. Evde devamlı taklit, mizah yapar. Kafasında hemen yazar ve oynar.” diyor.

Dizer ayrıca, “Evliliğimle göz önünde olmak benim seçimim değildi. Öyle gelişti, elimde olan bir şey değil. Evlenmeden önce de aynı sektörde olduğum için işim gereği çok sakin bir sosyal hayatım yoktu. Tabii, evlilikle bu çember genişledi.” ifadelerini kullanıyor.

“AŞIK OLMADAN GÜZEL VAKİT GEÇİRMEK ÇOK ZOR”

Ünlü modacı sözlerini şöyle sürdürüyor: Evliliğinizi ve özel hayatınızı ne kadar gizli yaşarsınız, dışardan o kadar az müdahale yapılıyor, o kadar az konuşuluyorsunuz. Bir de yapı gereği zaten ben özel hayatımı ortada yaşamayı seven bir insan değilim. Kıvanç da aynı şekilde. Evliliğin en önemli yapı taşı saygı ve anlayış.

Aşık olmadan güzel vakit geçirmenin zor olacağını belirten Dizer, “Birlikte eğlenmek, güzel vakit geçirmek, el ele neşeyi, coşkuyu ve tabii üzüntüyü paylaşabilmek; birlikte gülmek, seyahat etmek, kaliteli zaman geçirmek; birbirine yetebilmek; birbirini tamamlamak ve beslemek. Bu dediklerimin içinde hep aşk var. Aşık olmadan çok güzel vakit geçirmek zor. Aşk ilişkileri genelde sevgi ve saygı ile başlıyor ama bu hep devam etmek zorunda yoksa büyü bozuluyor.” diyor. (Habertürk)

Benzer Haberler