Kıraç Group 40. Yılını Kutluyor

26 Temmuz 2022 Salı

Kıraç Group, 40. yılını çalışanları ve sektör paydaşlarını buluşturan özel bir etkinlikle kutladı. Kıraç Group Yönetim Kurulu Üyeleri Emre KIRAÇ ve Can KIRAÇ ’ın ev sahipliğinde Eskişehir Genel Merkezde gerçekleşen 40. yıl etkinliğinde firma çalışanları ile Kıraç Group Şirket Yöneticileri, sektör temsilcileri ve basın bir araya geldi.

Misafirler gün boyunca müzik ve yarışmalar ile eğlenirken, çeşitli atölyelerde de el becerilerini sergiledi. Şenlik havasında geçen etkinlikte 40. yıl pasta kesiminde etkinlik alanına bağlanarak bir konuşma yapan Kıraç Group Yön. Kur. Bşk. Feyzi KIRAÇ, “1982’de faaliyete geçtiğimiz günden bu yana daha güçlü ve yenilikçi bir grup inşa etmek için çalışıyoruz. Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak üzere sürdürdüğümüz yolculuğumuzda en büyük destekçilerimiz siz çalışanlarımızla birlikte emin adımlarla ilerliyoruz” diyerek çalışanlara teşekkür etti. Feyzi KIRAÇ’ın ardından söz alan Emre KIRAÇ da “1982 yılında yola çıkarak tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan markalarımızla yer aldığımız tüm sektörlerde başarılı olmamızın ana kaynağı olan siz çalışanlarımıza ve bize inanan, birlikte büyüdüğümüz sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi. Can KIRAÇ da yaptığı konuşmada “Köklü mirasımız ve gelecek arasında bir köprü vazifesi üstlenerek; toplumumuz, ülkemiz için daha yaşanılır bir dünya ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanıyoruz. Bunda emeği geçen tüm Kıraç Group çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi. Tören pasta kesimi ile sona erdi.

KIRAÇ GROUP KURUMSAL BİLGİ

Kıraç Group, Elektrik piyasasında söz sahibi olmak amacı ile 1982 yılında Emek Elektrik adı ile kurulmuş, 1986 yılında Kıraç Elektrik markası ile faaliyetlerine devam etmiştir. Merkezi Eskişehir’de bulunan Kıraç Group zaman içerisinde yatırımlarını artırarak 18 şirketi ile Enerji başta olmak üzere 4 farklı sektörde ve 46 ülkede faaliyet göstermektedir.
Kıraç Group, grup şirketlerinin faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sunduğu kaliteli ürün ve hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlayarak, geleceğe yatırım yapmaya devam etmektedir.