‘Kim Milyoner Olmak İster?’de flaş değişiklik!

5 Nisan 2020 Pazar

Sunuculuğunu tanınmış isimlerden, oyuncu Kenan İmirzalioğlu’nun yaptığı yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’de, Koronavirus sonrası flaş bir değişikliğe gidiliyor.

Dünya genelinde yaşanan Coronavirus (Covid-19) salgınından dolayı atv’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının çekimleri seyircisiz olarak devam ediyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışmada bu nedenle, ‘seyirciye sorma jokeri’, ‘uzmana sorma jokeri’ olarak değiştiriliyor.

Yarışmacılara yardımcı olmak adına uzman odasında, daha önce yarışmada 12 soruyu doğru yanıtlayıp 1 milyon TL ödül kazanan Arda Ayten oturuyor. Yarışmacılar istedikleri soruda ‘uzmana sorma jokeri’ni kullanabilecekler. Soruyu okuyup uzmanın fikirlerini almak için yarışmacılara bir dakika süre veriliyor. Ayrıca bazı soruların sonrasında yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalioğlu, uzmanın soru hakkındaki yorumlarını dinlemek için odaya bağlanabiliyor.

 

Fenomen yarışma programın sosyal medya hesabından  yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kim Milyoner Olmak İster?”de yeni joker hakkı!

Dünya genelinde yaşanan Covid-19 salgınından dolayı “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının çekimleri seyircisiz olarak devam ediyor. Bu yüzden de “seyirciye sorma jokeri”, “uzmana sorma jokeri” olarak değiştirildi.

Uzman odasında tanıdık sima

Yarışmacılar istedikleri soruda “uzmana sorma jokeri”ni kullanabilecek ve soruyu okuyup uzmanın fikirlerini almak için bir dakika süreleri olacak. Uzman odasındaysa, daha önce yarışmada 12 soruyu doğru yanıtlayıp 1 milyon TL ödül kazanan Arda Ayten olacak.

 

 

Benzer Haberler