Kılıçdaroğlu’ndan fezleke yanıtı: Hodri meydan!

14 Nisan 2021 Çarşamba

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından fezleke gelişmesine ilişkin yaptığı açıklamada, “Önemli olan Kılıçdaroğlu değil, önemli olan ülke. Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin, yiğide savaş bayramdır. Hodri meydan” ifadelerini kullandı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan fezleke gelişmesine dair Twitter’dan yanıt geldi. Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin bir video yayımladı.

Kemal Kılıçdaroğlu “Fezleke göndermiş, dokunmazlığımı kaldıracakmış… Hodri meydan” notuyla yaptığı videolu paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Ülke lebaleb hasta, hastanelerde yer yok. 128 milyar doların nereye gittiği belli değil. Gece yarısı muhalefet partilerinin ofislerini basıyorlar vinçlerle. E gündemi değiştirmek gerekiyor. Algıları tutmadı, algıcıların algıları tutmadı. Şimdi ne yapıyorlar? Fezleke düzenliyorlar, ‘Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığını kaldıracağız’ diye. Önemli olan Kılıçdaroğlu değil, önemli olan ülke. Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin, yiğide savaş bayramdır. Hodri meydan.”

10 yeni fezleke Meclis’te: Aralarında Kılıçdaroğlu da var

 

Benzer Haberler