Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘hançer’ yanıtı: Sen çok uzun yıllar tuttun

Yayın tarihi: 29 Mayıs 2024 Çarşamba 7:47 pm - Güncelleme: 29 Mayıs 2024 Çarşamba 7:47 pm

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıdçdaroğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hançer göndermesine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, “O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz’da milletin sırtına sapladın” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. “Bugün çıkmış ‘Cumhur İttifakı CHP’nin başına Kılıçdaroğlu’nu istiyor’ ters psikolojisiyle algı yaratıyorlar” diyen Kılıçdaroğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Biz kimi kimin hançerlediği kısmıyla ilgilenmedik ama 14-28 Mayıs seçimlerinde milletimizin sırtına saplanmasına da izin vermedik” sözlerine de yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Seçim döneminde ‘Terör örgütleri Kılıçdaroğlu’nu istiyor’ iftirasını atıp sahte videolarla kampanya yapanlar bugün çıkmış ‘Cumhur İttifakı CHP’nin başına Kılıçdaroğlu’nu istiyor’ ters psikolojisiyle algı yaratıyorlar.

Çünkü şunu iyi biliyorlar;

Bu millet teröre geçit vermez!

‘Teröristlerle yan yana gibi gösterelim millet oy vermesin. CHP’liler de bu iktidarı sevmez, Kılıçdaroğlu ile Cumhur İttifakını yan yanyanaymış gibi gösterelim ki, asıl istediğimizi alalım.’

“BUNLAR BENİ İSTEMEZ”

Siz de şunu bilin: Nasıl ki terör örgütleri başlarını ezeceğimi biliyordu, bunlar da Kılıçdaroğlu bu ülkeyi yönetirse milletin abad, kendi akıbetlerinin ise berbat olacağını biliyor!

Bu algı tuzağına düşmeyiniz. Bunlar beni istemez!!!

Ben de bunlarla yanyana gelmem!

“O HANÇERİ SEN ÇOK UZUN YILLAR TUTTUN”

Diğer taraftan Recep Tayyip Erdoğan çıkmış ‘hançeri açıkla’ diyor…

O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz’da milletin sırtına sapladın.

Sen, senin ağababaların, işbirlikçilerin, beslemelerin ve hançeri beraber tuttukların bilsin ki; milli bağımsızlığımızı ve milli ekonomimizi hedef alan, kurduğunuz bu sirki başınıza yıkacağım!

Vatan kurtulacak…”

CHP’den Kılıçdaroğlu’na ‘hançer’ yanıtı

Kaynak: TELE1