Kılıçdaroğlu CHP’nin projelerini paylaştı: Troller istiyorsa izlesinler

16 Mayıs 2021 Pazar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin projelerini Twitter hesabından bir video ile paylaştı, gençlere “O tertemiz zihinlerinizi zehirlemelerine izin vermeyin. Her şeyleri palavra” diye seslendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından partisinin projelerini bir video ile paylaştı. CHP’li belediyeler eliyle gerçekleşen projeleri sıralayan Kılıçdaroğlu paylaşımında, “İktidarın yıllarca trollerle beslediği bir yalana daha son vermek için karşınızdayım. Sizden tek bir istirhamım var gençler, o tertemiz zihinlerinizi zehirlemelerine izin vermeyin. Her şeyleri palavra” ifadelerini kullandı.

“BELALARINI BULUYORLAR…”

Kılıçdaroğlu, “Sevgili gençler yine karşınızdayım. Bu ülkede hakkında en fazla kirli kampanya yapılan kişi benim. İktidar eliyle yaptılar bunu, trolleri, çeteleri vardı. İftira attılar nasılsa dilin kemiği yok. Belki benim de biraz suçum var. Çıkıp bunlara zamanında cevap vermedim. ‘Sen doğru dur, eğri belasını bulur’ demişti rahmetli babam. Ve şimdi belalarını buluyorlar. Bütün pislikleri ortaya saçıldı.” dedi.

“İKTİDAR DEĞİLİZ AMA PROJELERİMİZ VAR”

Kılıçdaroğlu, “Ne diyordu, ‘CHP çalışmıyor, Kılıçdaroğlu’nun projeleri yok’ Var efendim. İktidar değiliz ama projelerimiz var. Bu kısa içinde belediye başkanlarımız binlerce projeyi hayata geçirdi. Örnekleri sıralayayım: Dünyada aynı anda 10 metro projesini yürüten tek şehir İstanbul Büyükşehir Belediyesi. 413 bin metrekare Çubuk -1 Barajı Rekreasyonu alanını halka açan kent Ankara.

Dünyanın en büyük üçüncü uluslararası projesi olan Expo Hatay’a geliyor. Aydın’da Sakız Koyunu Çiftliği’ni kurduk. Muğla’da yerel tohum merkezi oluşturuldu. Mersin’de kentin ilk yerel ulaşım ağı için düğmeye basıldı. Ardahan’da tekstil fabrikası kurulacak. Kırklareli’nde çevreyi düzenliyoruz. Spor okulu, atık toplama projeleri, kreşlerimiz hizmet veriyoruz. Beylikdüzü’nde yaşam vadisini oluşturduk. CHP çalışmıyor diyorlardı. Sadece pandemi döneminde 11 milyon vatandaşa hizmet götürdü CHP’li belediyeler…” ifadelerini kullandı.

“TROLLER İSTİYORSA İZLESİNLER…”

Kılıçdaroğlu videonun sonunda “Projelerin bir kısmını okudum aslında binlerce proje var. Troller istiyorsa izlesinler. Emin olun 6 ayda Türkiye’nin kaderini değiştireceğiz. Yeni bir Türkiye’ye doğmuş olacaksınız. Birlikte yapacağız” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu’ndan da erken seçim çağrısı geldi

Benzer Haberler