Kibariye’nin eşi kızının kuaför borcunu ödedi

16 Nisan 2022 Cumartesi

Kibariye’nin eşi kızının kuaför borcunu ödedi

Şarkıcı Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık’ın İstanbul Ataşehir’de saçlarını yaptırdığı kuaförden, “Ödemeyi annem yapacak” diyerek ücret ödemeden kaçtığı iddia edilmişti. Kuaför ücretini Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık ödedi.

Şarkıcı Kibariye 12 Nisan Salı günü İstanbul Ataşehir’deki kuaföre ‘Kaynaklarımı söktüreceğim. Kızım da gelecek’ diyerek randevu aldı. Bir gün sonraki randevuya Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık tek başına geldi. Birgül Küçükbalçık’ın saçlarına bakım ve boya yapıldı. Yaklaşık 4 saat süren işlemlerin tamamlanmasının ardından Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçıkın iddiaya göre, ‘Ödemeyi annem yapacak’ diyerek ücret ödemedi.

İşyeri sahibi Fuat Tanış, “Bütün arkadaşlarımız en güzel hizmet verdiler. Böyle bir durumun olmasından dolayı biz de çok üzüldük. Yakıştıramadık, şikâyetçi olacağız” demişti.

Kibariyenin kızı Birgül Küçükbalçıkın ücret ödemeden kuaförden kaçtığı iddiası üzerine çıkan haberleri sonrasında baba Ali Küçükbalçık işyeri sahibi ile iletişime geçti. Burada bir yanlış anlaşılma olduğunu, ödemeyi yapmak istediklerini söyledi.Daha sonra kuaföre giden Ali Küçükbalçık kızının 2 bin 500 liralık ücretini ödedi.

İşyeri sahibi Fuat Tanış, “2 gün önce talihsiz bir olayla karşınıza geldik. Kibariye hanımın eşi Ali beyin de böyle bir durumdan haberi yokmuş. Kendisi de haberlerde duymuş. Bu sabah geldi, ödemeyi yaptı. Böyle bir skandalla anılmaktan kendilerinin de çok üzgün olduklarını dile getirdiler. Neyse ki olay tatlıya bağlandı” diye konuştu.

“Kibariye’nin kızı kuaförden para ödemeden kaçtı”

Benzer Haberler