Kerpeten Ali’yi canlandıran Barış Falay’dan Ezel itirafı

26 Nisan 2022 Salı

Kerpeten Ali’yi canlandıran Barış Falay’dan Ezel itirafı

Ezel dizisinde ‘Kerpeten Ali’ rolünde oynayan Barış Falay, yıllar sonra dizi ilgili şaşırtan bir açıklama yaptı. Falay, “Ezel teklif edildiğinde ben senaryoyu okumadım bile. Teşekkür ederim kalsın, ben almayacağım dedim.” ifadesinde bulundu.

Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere gibi isimlerin kadrosunda olduğu Ezel dizisinde Kerpeten Ali karakterine hayat veren Barış Falay, Uğur Aslan’ın sunduğu ‘Afara’ programına konuk oldu.

Barış Falay, bir dönemin ilgiyle izlenen Ezel dizisiyle alakalı şaşırtan bir itirafta bulundu.

“EZEL TEKLİF EDİLDİĞİNDE SENARYOYU OKUMADIM BİLE”

Barış Falay, Ezel dizisine dahil olma sürecini şu sözlerle dile getirdi, “Ezel teklif edildiğinde ben senaryoyu okumadım bile. Teşekkür ederim kalsın, ben almayacağım dedim.”

“AYIP OLUYOR DENİYOR”

Senaryosunu bile okumadan Kerpeten Ali rolünü reddettiğini dile getiren Barış Falay’a yeniden teklif götürüldüğü ortaya çıktı. Barış Falay durumu şu sözlerle açıkladı:

“Şansa o yıl çekilmedi Ezel. İkinci yıl tekrar teklif edildi. Ayıp oluyor deniyor. Ben de sektörü bilmiyorum. Bir okuyayım ayıp olmasın bari dedim. Okurken Esra (Ronabar) içerideydi, seslendim. Dedim eyvah… O kadar mı iyi dedi. Bu iş tutmazsa bir daha dizi senaryosu okumam dedim.”

Benzer Haberler