Kendisini terk eden kadınla ‘barışmaya’ gitti, 2 kişiyi öldürdü

22 Temmuz 2021 Perşembe

Kendisini terk eden kadınla ‘barışmaya’ gitti, 2 kişiyi öldürdü

Özkan Güçlü isimli erkek kendisini terk eden Derya Güçlü ile barışmak için gittiği evde kayınpederi Ahmet Meral ile yeğeni Burhan Koyuncu’yu öldürdü. Jandarmaya teslim olan Güçlü, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, dün öğle saatlerinde, Haymana ilçesi Yurtbeyli Mahallesi’nde meydana geldi. Haymana Belediyesi’nde işçi olarak çalışan 3 çocuk babası Özkan Güçlü, bir süre önce kendisini terk edip baba evine giden Derya Güçlü ile barışmak için yanına gitti. Ahmet Meral, damadı Özkan Güçlü’ye kızı Derya’yı ikna etmek için biraz zaman vermesini istedi. Bu sırada eve gelen Ahmet Meral’in yeğeni Burhan Koyuncu araya girince önce tartışma, ardından kavga çıktı.

Kavganın ardından eve giden Özkan Güçlü, kendisine ait pompalı tüfeği alarak geri döndü, kayınpederi Ahmet Meral ile onun Burhan Koyuncu’ya ateş etti.

Yaralanan Meral ve Koyuncu, çağrılan ambulansla önce Haymana Devlet Hastanesi’ne, ardından Ankara Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Fakat Meral ile Koyuncu, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra kaçan ve akşam saatlerinde jandarmaya teslim olan Özkan Güçlü, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler