Kemal Özkiraz hakkında ‘Cübbeli Ahmet’e hakaretten’ yakalama kararı!

7 Şubat 2022 Pazartesi

Kemal Özkiraz hakkında ‘Cübbeli Ahmet’e hakaretten’ yakalama kararı!

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Mahmut Ünlü’ye hakaret ettiği iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkarıldığını açıkladı.

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, milletvekillerini hedef alarak ‘şerefsiz’ diyen “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Mahmut Ünlü’ye 23 Kasım 2019’da tepki gösterdiği açıklaması üzerine hakkında yakalama kararı çıkarıldığını açıkladı.

Özkiraz sosyal medya paylaşımında “Bu paylaşımından dolayı yakalama kararı çıkmış. Bu “sözde alim” üyesi olduğum partiye ve milletvekillerine ‘şerefsiz , namussuz’ diyebiliyor ama biz yargılanıyoruz. Ben parti üyesi olduğum için kendisinden şikayetçi oldum. Videoda adı geçen milletvekillerimiz de olmalı”

NE OLMUŞTU?

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün “Şerefsiz bunlar” diyerek hakaret içeren videosuna tepki gösteren Özkiraz, “Ne günlere kaldık, Dini siyasete alet eden bu sakallı şeytan, Bu Cübbeli ajan, Bu sarıklı soytarı bir milletvekilini hedef gösteriyor. Damadının haram dolu ihalelerinin hesabını ver önce şarlatan herif. Din bezirganı çakma alim” ifadelerini kullanmıştı.

Tarikatlar arası video savaşı

Benzer Haberler