Kaza yapan şoförden enteresan soru

12 Mart 2021 Cuma

Kaza yapan şoförden enteresan soru

Erzurum’da yan yatan TIR’ın şoförü güçlükle aracın camından çıktıktan sonra yardımına gelenlere, “Beni kim sıkıştırdı” diye bağırdı.

Kaza, saat 16.00 sırılarında Erzurum Pasinler kara yolunun Nenehatun mevkiisinde meydana geldi. Osmaniye’den yüklediği gübreyi Erzurum’un Horasan ilçesine götüren Mehmet Tekin’in kullandığı TIR, yan yattı. Kazayı görüp yardıma gelenler, şoföre bağırarak sağlık durumunu sordu. İçerden ses gelmeyince birkaç kişi şoförün bulunduğu kabinin camından içeri baktı.

Yaşadığı olayın şokundaki şoför iyi olduğunu söyledi. Bu sırada vatandaşlar jandarma ve 112 sağlık ekibine bilgi verdi.

“BENİ KİM SIKIŞTIRDI”

TIR’ın kapıları açılmadığı için camdan çıkan ve isminin Metin Tekin olduğunu söyleyen şoför çevresine toplananlara, “Beni kim sıkıştırdı” diye bağırdı. Kazayı gören birkaç kaç şoför ise, “Seni kimse sıkıştırmadı. Yoldan çıkıp, yan yattın” dedi.

TIR’ın üzerinde uzun süre bekleyip, yakınlarını telefonla bilgi veren Mehmet Tekin, “Ben yolumda gidiyordum. Fakat bir araç gelip beni sıkıştırınca yoldan çıktım ve tekerler çamura kapılınca TIR yan yattı. Peşimden gelen bir başka TIR’ın şoförü olan arkadaşım o aracın plakasını aldı. Polise vereceğiz” dedi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibine durumunun iyi olduğunu söyleyen TIR şoförü Mehmet Tekin, sadece üzgün ve kızgın olduğunu söyledi.

Benzer Haberler