Kayserispor maçı öncesi Galatasaray’da koronavirüs depremi

17 Kasım 2020 Salı

Ryan Babel ve Omar Elabdellaoui’nin koronavirüse yakalanmasının ardından Galatasaray’da vaka sayıları artıyor. Sarı-kırmızı kulüp, 3 futbolcunun daha koroanvirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Galatasaray Kulübü, 3 futbolcunun yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Daha önce 2 oyuncunun pozitif çıktığını açıklayan Galatasaray’da bugünkü vakalar ile birlikte toplam koronavirüs pozitif futbolcu sayısı 5’e yükseldi.

Sarı-kırmızılı kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Milli takım arası sonrası Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park ve Liv Hospital’in katkılarıyla dün yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış ve 3 oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Oyuncularımızın tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır. Milli takımlarında yapılan tetkiklerde sonuçları pozitif çıkan 2 oyuncumuzla beraber Covid-19 vaka sayımız 5 olmuştur.

DAHA ÖNCE OMAR VE BABEL VİRÜSE YAKALANMIŞTI

Galatasaray’da daha önce Ryan Babel ve Omar Elabdellaoui milli takımlarında koronavirüse yakalanmış ve iki tecrübeli oyuncunun tedavisine başlanmıştı. Sarı-kırmızılı kulüp, koronavirüse yakalanan 3 futbolcunun isimlerini açıklamadı.

Benzer Haberler