Katil Mustafa Murat Ayhan’ın Azra’nın cesedinin parçalarını taşıdığı görüntüler ortaya çıktı

4 Ağustos 2021 Çarşamba

Katil Mustafa Murat Ayhan’ın Azra’nın cesedinin parçalarını taşıdığı görüntüler ortaya çıktı

Üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu‘nun katili Mustafa Murat Ayhan’ın Azra’nın cesedinin parçalarını taşıdığı görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerde lükse düşkün, kravatlı cani Mustafa Murat Ayhan’ın askılı çantayı önüne asarak ağzında maskeyle soğukkanlı bir şekilde yürüdüğü görüldü.

Azra’nın cep telefonundan en son inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa Murat Ayhan (48) ile görüştüğünü belirleyen cinayet masası ekipleri şüpheliyi gözaltına almış ancak Ayhan ifadesinde, “Önceden tanışmıştık. Geldi, birlikte yemek yedik gitti. Bilgim yok” dedikten sonra serbest bırakılmıştı.  Ayhan’ın ifadelerine inanmayan polis soruşturmayı derinleştirdi.

Katledilen Azra Gülendam, “Selda Bağcan’ı görmeden ölücem” paylaşımı yapmış

GÖRÜNTÜLER KATİLİ ELE VERDİ
Bölgedeki MOBESE ve çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerini incelemesiyle Ayhan’ın Konyaaltı’ndaki evinden defalarca aynı çantayla çıkıp döndüğünü belirleyen polis Ayhan’ı tekrar gözaltına aldı. Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etmek zorunda kaldı. Polisin cinayeti aydınlatmasında en büyük delil olan o görüntülere ulaşıldı.

CESEDİ BÖYLE TAŞIMIŞ
Katil Mustafa Murat Ayhan’ın parçaladığı cesedi askılı çantaya koyduğu, karnının üstüne getirdiği çantayla cesedin parçalarını taşıdığı görüldü.

Benzer Haberler