‘Kardeşlerim’ ekranlara veda ediyor! Final fragmanı yayınlandı

Yayın tarihi: 6 Haziran 2024 Perşembe 4:49 pm - Güncelleme: 6 Haziran 2024 Perşembe 4:49 pm

Başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Yiğit Koçak’ın yer aldığı ‘Kardeşlerim’ dizisi ekranlara veda ediyor.

ATV’de başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Yiğit Koçak’ın yer aldığı ‘Kardeşlerim’ dizisinin final bölümü fragmanı yayınlandı. Sık sık oyuncu kadrosunun değiştiği dizinin finali 8 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN 131. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Uçurumdan düşmesine ramak kalan Cansu’nun durumu, Aybike ve Sarp başta olmak üzere, tüm ailesini endişelendirir. Yeniden baba olacağını öğrenen Akif’te esen değişim rüzgarları, Nebahat’i içten içe mutlu etmeye devam eder. Mezuniyet balosu için para kazanmaları gereken Eren ailesine destek, hiç ummadıkları bir yerden gelir. Üst üste yaşadığı sıkıntılar, Ayten’i hayatıyla ilgili yeni bir karar almak zorunda bırakır. Bir eğitim yılını daha geride bırakan Ataman Koleji’nde tüm çocuklar, mezuniyet heyecanını yaşarlar. Kooperatifçilerle ilgili birtakım gerçekleri öğrenip harekete geçen Ömer, hayatının en önemli günlerinden birinde, beklenmedik bir durumun içine düşer.

Kardeşlerim dizisinde beklenmedik ayrılık! Başrol oyuncusu veda etti

Kaynak: TELE1