Kardan adamı kucaklayıp kaçırdılar

25 Ocak 2022 Salı

Kardan adamı kucaklayıp kaçırdılar

Malatya’da bir kafe işletmecisinin iş yeri önüne yaptığı kardan adam 3 kişi tarafından kucaklanarak götürüldü. “Eğlence için yaptık” diyen gençlerin kardan adamı kaçırma anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Malatya’da Yıldıztepe Mahallesi’nde bulunan kafenin sahibi Burak Salik, kar yağmasıyla birlikte iş yeri önüne kardan adam yaptı. İş yeri sahibi ve arkadaşları üşüyüp içeri girince 3 genç bir anda gelerek kardan adamı kucaklarına alıp kaçtı.

Gençlerden biri kardan adamın kolları olarak takılan fırçaları ve üzerindeki kıyafetleri çıkardı. İş yeri sahibi Burak Salik ve arkadaşları koşarak çıktı ancak gençleri yakalayamadı. Salik, gençlerin sonrasında gelerek bunu eğlence için yaptıklarını ve özür dilediklerini söyledi.

Bu anlar güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, 3 gencin kardan adamın yanına geldiği, kardan adamın üstündekiler çıkarıldıktan sonra kucaklayarak kaçtıkları görünüyor.

Bu arada, Şahnahan Mahallesi’nde ise bir grup genç, bahçelerine kardan adam ile kardan kadın yaptı. Gençler, kardan yaptıkları adam ve kadına bölge yöresine ait kıyafet giydirdi.

İstanbul’da hayat durdu: Yollar kapandı, çatı çöktü, özel araçlar yasaklandı

Benzer Haberler