Kâhin Vanga’nın, koronavirüs kehaneti: Corona hepimizin üzerinde olacak

Yayın tarihi: 13 Mart 2020 Cuma 12:34 pm - Güncelleme: 13 Mart 2020 Cuma 4:42 pm

Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga’nın, koronavirüsü yıllar önce doğru bir şekilde tespit ettiği Bulgar sporcu tarafından öne sürüldü.

Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga’nın koronavirüsü bildiğini yazdı. Açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, “Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, corona hepimizin üzerinde olacak’ demişti.

ARAP BAHARI, BREXIT VE 11 EYLÜL SALDIRI KEHANETLERİ ÇIKMIŞTI

“O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü corona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya’nın ülke üzerindeki hakimiyeti anlamına geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya’nın koruması altında olacağını söylemek istediğini sandım. Sadece durumu şimdi anladım” dedi.

Baba Vanga’nın 85 yaşında ölmeden hemen önce 2020 yılıyla ilgili tahminler yaptığı iddia edildi. Şimdiye kadar 11 Eylül saldırıları, Prenses Diana’nın ölümü, Arap Baharı DEAŞ ve Brexit gibi bir çok konuda yaptığı kehanetler çıkmıştı. Peki gelecek için neler söylüyor?

  • Baba Vanga’ya göre Rusya lider Vladimir Putin, Kremlin içinden bir suikaste hedef olacak.
  • ABD başkanı Donald Trump ise onu sağır bırakacak gizemli bir hastalığa yakalanacak ve sonunda beyin tümörü ile boğuşacak.
  • Kör kahinin bir diğer ürküten tahmini de, Avrupa’nın ekonomik çöküşü.
  • Bulgar kahin, Rusya’ya ise bir meteor düşeceğini tahmin ediyor.
  • 2020 yılında da aynı derecede kasvetli, daha fazla tsunami ve deprem öngördü.

Baba Vanga hayran forumlarında düzenli olarak ortaya çıkan “% 85 doğru” ifadesiyle, öngörülerinin tam yerinde olduğunu ortaya koyuyor.