Kaftancıoğlu’ndan İmamoğlu‘nun danışmanına tepki: Yalan, yanlış ve eksik verilerle…

6 Kasım 2019 Çarşamba

Kaftancıoğlu’ndan İmamoğlu‘nun danışmanına tepki: Yalan, yanlış ve eksik verilerle…

31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörlüğünü yapan ve başkanlığa giden süreci kitaplaştıran Necati Özkan’a, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’dan tepki geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasının direktörlüğünü yapan Necati Özkan iki seçim dönemini ‘Kahramanın Yolculuğu’ adıyla kitaplaştırdı. Ancak Necati Özkan’ın kaleme aldığı kitaba CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’ndan sert bir eleştiri geldi.

Sosyal medya hesabından isim vermeden kitabı eleştiren Kaftancıoğlu, “Kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki; yalan, yanlış ve eksik verilerle Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!” diye yazdı.

Twitter’dan bir mesaj yayınlayan Kaftancıoğlu, “Kahramanın hikayesini yazıyorum diyerek kahramandan daha çok kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki; yalan, yanlış ve eksik verilerle Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!” diye yazdı.

Benzer Haberler