Kaftancıoğlu, Erdoğan’a konum verdi: Git gör vatandaşın gerçekliği neymiş

11 Şubat 2022 Cuma

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elektrik zamlarına ilişkin “Muhalefetin anlattığı, yaygara kopardığı gibi durum söz konusu değil” açıklamasına CHP’den yanıt geldi. Kaftancıoğlu, Erdoğan’a konum vererek “Git gör vatandaşın gerçekliği neymiş” dedi.

Muhalefetin elektrik ve doğalgaz zamlarına ilişkin tepkisini eleştiren AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Muhalefetin anlattığı, yaygara kopardığı gibi durum söz konusu değil” açıklamasına CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medyadan yanıt verdi.

“FATURA ÖDEMEDİĞİ İÇİN…”

Ali Mahir Başarır, Erdoğan’ın sözlerini “Fatura ödemediği için o da haklı. Çünkü çok daha vahim bir durum söz konusu!” ifadeleriyle eleştirdi. Başarır paylaşımında şunları söyledi:

Erdoğan: “Elektrik ve doğalgazda muhalefetin yaygarasını kopardığı gibi bir durum söz konusu değil.” demiş. Fatura ödemediği için o da haklı. Çünkü çok daha vahim bir durum söz konusu!

KAFTANCIOĞLU KONUM VERDİ

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise Twitter’dan sert tepki göstererek, “Açıklama yaptığın yere 20 km mesafede sadece… Git kendin gör bakalım vatandaşın gerçekliği neymiş? Zenginlere giden yolları sevdiğin için Sultanbeyli’nin yollarını unutmuşsundur. Rota ekte…” ifadelerini kullandı.

Erdoğan zamları görmezden geldi: Muhalefetin yaygara kopardığı gibi bir durum söz konusu değil

 

Benzer Haberler