Kadro dışı bırakılan Mesut Özil’in menajerinden yeni açıklama

30 Mart 2022 Çarşamba

Kadro dışı bırakılan Mesut Özil’in menajerinden yeni açıklama

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ile birlikte kadro dışı bırakılan Mesut Özil’in menajeri Dr. Erkut Söğüt, futbolcusunun durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Söğüt, “Nihai kararı bekliyoruz. Mesut hiçbir yere gitmeyecek” ifadesinde bulundu.

Mesut Özil’in kadro dışı kalmasıyla ilgili ilk resmi açıklama geldi. Oyuncunun menajeri Dr. Erkut Söğüt, Lig Radyo’da katıldığı programda soruları yanıtladı.

Af kararı çıkar mı? Mesut Özil ve Ozan Tufan için kritik zirve

‘NİHAİ KARARI BEKLİYORUZ’

“Burada belirli bir süreç başlamıştır. Mesut şu anda Ozan’la birlikte antrenmanlarına devam ediyor. Burada kimsenin bilmediği ve çok önemli bir şey var aslında. Mesut’un sözleşmesindeki madde gereği takımla devam etme hakkı var. Kadro dışı kalsa dahi takımla çalışabilir. Ancak Mesut şu anki ortamda bunu zorlaştıracak bir hale getirmek istemedi. Ozan’ı da yalnız bırakmak istemediği için onunla beraber antrenman yapıyor. Hocayla yaşanan üzüntülü olaylardan dolayı şu an mantıklı olan da bu. Nihai bir karar bekleniyor şu anda. Bu bir tedbir kararıdır, yani izinli sayılıyor Mesut. Nihai kararın ardından ne olacağına bakıp ona göre hareket edeceğiz. Bu futbolun içinde olan bir şey. Elbette nihai olarak kadro dışı kalıp kalmadığını öğreneceğiz hep beraber.”

Benzer Haberler