Kadınları kandırıp hesabı ödemeden kaçan adama hapis

22 Kasım 2018 Perşembe

Flört uygulamalarında tanıştığı 10 kadını lüks restoranlara davet etti, karides ve bonfile gibi pahalı yemekleri yiyip hesabı ödenmeden yok oldu… ABD’de kadınları dolandıran 45 yaşındaki Paul Gonzales’e 120 gün hapis ve çöpçatanlık uygulamalarından men kararı verildi.

ABD’de internetten tanışıp çıkma teklif ettiği kadınlarla lüks restoranlara gidip hesap ödenmeden kaçan bir adam 120 gün hapis cezası aldı. 45 yaşındaki Paul Gonzales’e çöpçatanlık siteleri ve uygulamalarına da giriş yasağı getirildi.

Buna göre, Gonzalez internet üzerinde tanıştığı kadınları Los Angeles’ta lüks restoranlara götürüyor, menüden karides ve biftek gibi pahalı yemekler seçiyor, hesaba ortak olmadan da sırra kadem basıyordu. Savcıların anlatımına göre, Gonzales Mayıs 2016-Nisan 2018 arasında bu şekilde 10 kadını en az 950 dolar ‘dolandırdı’. Sekiz vakada hesabı kadınlar tek başlarına öderken, iki olayda da restoranlar üstlendi.

120 gün hapis cezasına çarptırılan Gonzalez, üç yıl adli gözetim altında tutulacak. Bu sürede çöpçatanlık sitelerine girmesi de yasak olacak.