Kaçırılan çocuğu için kilometrelerce araba kaputunun üzerinde giden anne: Ölmeden sesimizi duyun!

4 Nisan 2023 Salı

Boşanma aşamasında eşinin çocuğunu kaçırmaya çalışması üzerine arabasının kaputuna tutunarak kilometrelerce yol kat eden Anne Sevcan Ş., “Lütfen ölmeden önce sesimi duyun” dedi.

Düzce’de dün boşanma aşamasındaki eşi A.O.Ş.’nin 14 yaşındaki oğlunu kaçırmaya çalışması üzerine arabanın kaputuna tutunarak yaklaşık 40 kilometre yol kat etmek zorunda kalan Anne Sevcan Ş., yaşadıklarını Anadolu Ajansı’na anlattı.

“BENİ DÜŞÜRMEK İÇİN ARABAYI ÇEVİRDİ”

Yaklaşık üç yıldır eşinden ayrı yaşayan 43 yaşındaki Sevcan Ş., A.O.Ş’nin kendisi arabanın kaputunun üzerindeyken kendisini öldürmek istediğini söyledi. Hızla giden aracın kaputunda ne kadar kaldığını hatırlamadığını aktaran Sevcan Ş, “Arabanın kaputuna kendimi atmak zorunda kaldım, ne kadar gittiğimi bilmiyorum. Yarım saat 45 dakika falan gittim. O hızla beni düşürmek için arabayı sağa sola çevirdi” diye konuştu.

“POLİSİ GÖRÜNCE DURUR GİBİ YAPINCA ARACIN ÜZERİNDEN ATLADIM”

Sevcan Ş, çevredeki sürücülerin aracı durdurmaya çalıştığını belirterek, A.O.Ş’nin otoyolda polisi görünce durur gibi yaptığını o sırada aracın üzerinden atlayarak kurtulduğunu ifade etti.

Kendisi indikten sonra A.O.Ş’nin vatandaşlardan birine çarpıp kaçtığını aktaran Sevcan Ş, şöyle devam etti.

“Ben ölmedim yaşıyorum şu anda ama öldükten sonra haber olmak istemiyorum. Evdeki çocuklarım da eski eşim yüzünden defalarca bu olayları yaşadı. Dün gece ben ölmüş olabilirdim. Lütfen ölmeden önce sesimi duyun. Sabah onun tehditleriyle uyandım. Kuzenlerini de alıp gelmiş bizi tehdit etti. Yeter artık böyle yaşamak istemiyorum.”

Çocuğunun kaçırılmasını engellemek isteyen anne kaput üzerinde 40 kilometre gitti