Just Cause 4 oyununu ücretsiz oldu

20 Nisan 2020 Pazartesi

Just Cause 4 oyununu ücretsiz oldu

Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games, PC oyuncularını bünyesine çekmeye devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlar dile büyük beğeni toplayan Epic Games, durdu durdu bombayı patlattı. 450 TL değerindeki Just Cause 4 oyununu ücretsiz oldu.

PC’de yaklaşık olarak 450 TL’ye satılan Just Cause 4 , bu hafta Epic Games’ten ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Patlamalı çatlamalı bol aksiyonlu oyun olan serinin dördüncü oyunu, özellikle şu günlerde evlere tıkılıp kaldığımız zamanlarda keyfinizi yerine getirecek. Nvidia GeForce GTX 760 ve üzeri ekran kartında akıcı bir şekilde çalışan oyunu aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Just Cause 4

23 Nisan 2020 tarihine kadar oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oyun ömür boyu sizin oluyor. Ne zaman isterseniz o zaman açıp oynayabilirsiniz.

Just Cause 4’te başına buyruk bir casus olan Rico Rodriguez, ne pahasına olursa olsun geçmişindeki gerçeklerin peşine düşmek için Solis’e geliyor. Aksiyon dolu, açık dünyalı sandbox deneyimine katılarak çeşitli silahlar, taşıtlar ve teçhizatlarla kaos yaratmaya başlıyorsunuz.

Metacritic’ten 68 puan alan oyundan fazla bir şey beklememenizi tavsiye ederim. GTA V oynayamıyorsanız bu denli eğlenceli başka bir çözüm piyasada pek bulunmuyor. Bu yüzden Just Cause hazır ücretsiz olmuşken indirip denemenizi yine de öneriyoruz.

Hele ki koronavirüs yüzünden bireysel karantina uyguladığımız bu günlerde geçmeyen vakit, bu tip eğlenceli oyunlar ile su gibi akıp geçecektir.

Benzer Haberler